Pārlekt uz galveno saturu
01.05.2021
Rīga 07.35 08.50 Belgrada
04.05.2021
Belgrada 17.55 21.15 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Belgradu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transferu, 3 naktis 4* viesnīcā Hotel Royal Inn ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 80 EUR.

Pirmā iemaksa 200 EUR! 

JAUNUMS!

Vai zināt, kas ir pasaules lielākā aveņu un plūmju ražotāja? Un kur mājo pasaulē daudzskaitlīgākā garausu pūču populācija? Pareizi – tā ir Serbija – maziepazītā Centrālo Balkānu valsts, kura šogad ierindota Lonely Planet visizdevīgāko galamērķu Top 10.

Serbija atrodas Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas krustcelēs un robežojas ar astoņām citām valstīm. Izjūkot Dienvidslāvijas Federācijai, Serbija palikusi bez piekļuves jūrai, toties caur tās teritoriju plūst Donava – Eiropas lielākā upe. Valsts ziemeļus klāj līdzenumi, bet rietumos un dienvidos – kalnu masīvi. Serbijas raibās vēstures avoti meklējami Senajā Romā, Bizantijas un Osmaņu impērijās. Neskaitāmi Nacionālie un dabas parki rūpīgi sargā daudzas cilvēka saimnieciskās darbības nesabojātas teritorijas, kas bagātas ar dzīvniekiem un augiem, kas citās Eiropas valstīs balansē uz izzušanas robežas.

Te par lētu naudu var atpūsties minerālūdens vai slēpošanas kūrortos, apskatīt senas pilsētas – cilvēki Belgradas teritorijā dzīvo vismaz 7000 gadus, iepazīt klosterus un baznīcas, no kurām Sv. Savas baznīca ierindota starp pasaulē lielākajām reliģiskajām celtnēm, ļauties kuģītim vest Jūs pa Donavu uz Melnās jūras pusi, vai arī vienkārši izbaudīt Serbijas iedzīvotāju sirsnību un viesmīlību.

 • Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk Balkānu reģionam raksturīgā neskartā daba, senas pilsētas ar bagātu vēstures mantojumu, vietējo iedzīvotāju sirsnība un atsaucība, turklāt bez lieliem zaudējumiem personiskajam budžetam.

  Gaisa temperatūra: ap 20 C dienā, ap 12 C naktī

  Laikapstākļi: lietus iespējamība 50%, vējains

  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

  Valūta: 1EUR = 117.51RSD( Serbijas dinārs)

  Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs.

  Atļautais bagāžas daudzums: 8 kg rokas bagāža un 20 kg reģistrētā bagāža

  Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar C300 tipa lidmašīnu.

  Lidojuma ilgums:

  Rīga - Belgrada: 2h 15 min

  Belgrada - Rīga: 2h 20 min

 • Skatīties galeriju

  Hotel Royal Inn 4* ar brokastīm

  9.0 /10
  Check-in: 14:00
  Check-out: 11:00

  4* viesnīca Royal Inn izvietojusies Belgradas vēsturiskajā centrā, netālu no Nacionālā muzeja, Kalemegdana parka un cietokšņa. Līdzās viesnīcai ir sabiedriskā transporta pieturas, no kurām var aizbraukt uz jebkuru Belgradas rajonu.

  Viesnīcas istabās atrodams: apkure/ gaisa kondicionieris, seifs, fēns, minibārs, TV un WI-FI.

  Viesnīcā ir restorāns, kas piedāvā bufetes veida brokastis un vakariņas, kā arī bārs. Noīrēto automašīnu var atstāt līdzās viesnīcai par atsevišķu samaksu.

 • Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Belgradas pilsētas ekskursija

  01.05.2021 11.30 no viesnīcas
  Cena: 30 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pilsētas apskates ekskursijas laikā viesosimies Sv. Savas baznīcā, kājām izstaigāsim Belgradas vēsturisko centru: Republikas laukumu, Terazije laukumu, Tasmajdanas parku, Skadarlijas kvartālu, apskatīsim Albānijas pili, Nacionālo parlamentu un Belgradas pilsētas parlamentu, kā arī Sv. Marka baznīcu.

  Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Fruska Gora, Sremski Karlovici, Petrovaradin un Novi Sad

  02.05.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 65 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācijas vīna darītavā un Medus muzejā, pusdienas (ūdens, viens dzēriens un kafija iekļauti).
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pirmā apstāšanās vieta šīs ekskursijas laikā, būs Fruska Gora – kalns, kur 16 gadsimtā tika uzbūvēts serbu ortodoksu klosteris. Tas kalpoja par apbedīšanas vietu visievērojamākajiem reģiona cilvēkiem. Klostera baznīcā varēs apskatīt vēlīnā viduslaiku periodā radīto ikonastāzi un dažas freskas.

  Pavisam netālu atrodas Sremski Karlovici – neoficiālā serbu galvaspilsēta Habsburgu valdīšanas laikā, kas pazīstama ar baroka arhitektūru pilsētas centrā un lieliskiem vīniem, kurus, pēc pilsētas apskates, nobaudīsim vietējā vīna darītavā.

  Pēc tam apskatīsim Petrovaradinas cietoksni, kuru Donavas piekrastes klintīs uzbūvēja Habsburgu dinastijas pārstāvji, lai aizsargātos pret turku iebrucējiem.

  Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Novi Sad pilsētu, kas ir Vojevodinas autonomā apgabala galvaspilsēta. Pilsēta lepojas ar 19. gadsimtā būvētu centrālo daļu, muzejiem, izstāžu galerijām un stilīgiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri runā vienā no sešām pilsētas oficiālajām valodām.

  Ekskursijas ilgums~ 8,5 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Golubački cietoksnis, Djerdapa aiza un Lepenski Vir

  03.05.2021 08.00 no viesnīcas
  Cena: 90 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas maksa Golubačķi cietoksnī un Lepenski Vir kompleksā, pusdienas (viens dzēriens un tēja vai kafija iekļauti)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas sākumā apmeklēsim Golubački cietoksni – kas atrodas Donavas upes dienvidu krastā. Cietoksnis uzbūvēts 14. gadsimtā un viduslaikos kalpoja Ungārijas karalistes aizsardzībai pret Otomaņu impēriju. Cietoksnim ir 9 savstarpēji nesavienoti un apm. 25m augsti sargtorņi, kā arī viduslaiku freskas, kas apskatāmas tā centrālajā daļā.

  Pēc pusdienām dosimies izbraukumā ar kuģīti par Djerdapa aizu, kas ir viena no dziļākajām Eiropā un veido Serbijas lielāko Nacionālo parku. Uz kuģīša pavadīsim orientējoši 1 - 1,5 stundas.

  Ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Lepenski Vir – nozīmīgu arheoloģisko izrakumu vietu. Ar jaunākajām zinātniskajām metodēm noteikts, ka šajā vietā izvietotā Mezolīta laikmeta apmetne un tai pieguļošie desmit ciemati ir izveidojušies apm. 9000 g. pirms Kristus un, tā kā organizēta cilvēku dzīve šajā vietā noritēja gadsimtiem, to var dēvēt par vienu no pirmajām Eiropas pilsētām.

  Ekskursijas ilgums ~ 12-13 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Belgradu, Serbiju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Kalemegdans un pazemes Belgrada

  04.05.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 30 EUR
  Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa pazemes Belgradā
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pēdējās dienas ekskursijas laikā ar kājām dosimies uz Belgradas cietoksni, kas izvietojies brīnišķīgajā Kalemegdana parkā. Aplūkosim arī ievērojamus Belgradas vēstures pieminekļus - Viktors, Despota Stefana tornis un Zindana vārti ir tikai daži no tiem. Pazemes Belgrada atklās paslēptus objektus un nežēlīgo pagātni. Apskatīsim seno romiešu aku, Tito perioda militāro bunkeru, austriešu šaujampulvera glabātuvi, ar romiešu sarkofāgiem, ziedojumu altāriem un kapakmeņiem. Dzirdēsim gida stāstījumu par seno Belgradu. Apmeklēsim dziļas alas, kur senāk glabāja pārtiku un vīnus.

  Ekskursijas ilgums ~ 3.5 stundas

  Aizvērt aprakstu
 • Apskates vietas Belgradā

  Kalemegdan parks un cietoksnis – Šī vieta piemērota gan romantiskām pastaigām un atpūtai divatā, gan kopā ar draugiem vai bērniem. Runā, ka šī esot labākā vieta saulrietu baudīšanai visā pilsētā un Belgradas apskate bez Kalemegdan neesot Belgradas apskate. Muzeju cienītāji pastaigu var apvienot ar muzeju apskati, Serbijas vēstures izzināšanu un cietokšņa noslēpumu meklēšanu.

  Kalemegdan parks Belgrada

  Skadarlija – “Belgradas Monmartra” – šis bohēmistu rajons ar bruģētajām ieliņām un bez automašīnām ir īsta relaksācijas vieta no skaļā pilsētas centra. Jau no 1900.gada šis pilsētas rajons iemantojis slavu ar to, ka šeit dzīvojuši un uzstājušies slaveni Serbijas mūziķi, rakstnieki un dzejnieki. Arī mūsdienās “Belle Époque” sajūtas saglabā krodziņi un restorāni ar āra terasēm un lapenēm, mākslinieku brīvdabas koncerti un šeit pasniegtie tradicionālie Serbijas ēdieni.

  Skadarlija rajons Belgrada

  Kņaza Mihailova iela – tā stiepjas cauri visam Belgradas centram no cietokšņa līdz Republikas laukumam. Tā ir gājēju iela un īpaši iecienīta veikalu un kafejnīcu dēļ. Šeit atrodami dažādu pasaules slavenu zīmolu un mazi botique stila veikali un kafejnīcas. Pati iela vien ir apskates vērta tās neoklasicisma ēku un pagalmu dēļ. Tā ir iekļauta īpašā valsts kultūras mantojuma sarakstā kā viens no unikālākajiem un vecākajiem pilsētas apskates objektiem.

  Kņaza Maihailova iela Belgrada

  Sv.Savas katedrāle – tā ir otrā lielākā pareizticīgo katedrāle pasaulē, lielākā Balkānu reģionā un atrodas tieši Belgradā. Baltā granītā un marmorā kaltā katedrāle ir redzama jau pa krietnu gabalu un tās 50 zvani pusdienas laikā dzirdami teju visā Belgradas pilsētā. Katedrāles būvniecība pilnībā pabeigta tikai 1989.gadā un tās kupols vien ir gana iespaidīgs – tas sver 4’000 tonnas, tika samontēts uz zemes un tikai pēc tam pacelts augšā. Tikpat iespaidīga ir arī katedrāles iekšpuse ar zeltītām ikonām, sienu un griestu gleznojumiem un milzīgām kristāla lustrām

  Sv.Savas katedrāle Belgrada

  Avala tornis – tas ir augstākais tornis Balkānu reģionā ~ 205m. No tā var redzēt gandrīz 100km attālumā, torņa augšā ir kafejnīca un restorāns. Uz Avala torni no pilsētas var nokļūt izmantojot vilcienu un autobusu vai tikai autobusu. Kopējais laiks, lai nokļūtu ar dažādiem sabiedriskajiem transportiem un aizietu līdz tornim ir jārēķina aptuveni 1h (iekļaujot ~15 minūšu gājienu ar kājām no tuvākās pieturas).

  Ar auto nokļūt līdz tornim var aptuveni 20-25 minūtēs. Lai nokļūtu ar taksometru, tas maksās aptuveni 15€ un prasīs ~20-30minūtes

  Avala tornis Belgrada

  Ārpus Belgradas

  Novi Sada - Pilsēta lepojas ar 19. gadsimtā būvētu centrālo daļu, muzejiem, izstāžu galerijām un stilīgiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri runā vienā no sešām pilsētas oficiālajām valodām. Šī ir arī vecākā serbu teātra - Serbijas Nacionālā teātra mītnes vieta. Apkārt Novi Sadai ir vairākas interesantas mazpilsētas: Sremski Karlovci ar lielisku baroka arhitektūru, vairāku Romas imperatoru mītne toreizējā Illīrijā un Pannonijā Sirmione, Fruška Goras klosteri, Donavas ieleja u.c.

  Novi Sad Serbija

   

   

 • Apskates vietas ko apmeklēt kopā ar bērniem:

  Ilūziju muzejs

  Muzejā ir gan “anti-gravitātes istaba”, gan “bezgalības istaba”, gan kaleidoskopi, hologrammas un neticamas optiskās ilūzijas. Muzejs piedāvā iejusties ilūziju pasaulē un tā veikalā iegādāties spēles, kuras pārsteigs pat pieredzējušākos skeptiķus.

  (ieejas maksa: pieaugušie ~5€, bērni 5-15g.v. ~3,5€, ģimenes biļete 2+2 ~13€)*

  ILūziju muzejs Belgradā

   Dino parks

  Pašā Belgradas “sirdī” atrodas Kalemengdan parks un cietoksnis, kas vienlaicīgi piedāvā iespēju apmeklēt arī Dino parku. Tā apskatei un izbaudīšanai jārēķinās ar aptuveni 1,5h, šeit atrodas vairāk kā 30 dažādu dinozauru skulptūru, dažas no tām ir ne tikai statiskas, bet pat kustās un aprīkotas ar skaņām.

  (ieejas maksa ~3€ pieaugušie, 2€ bērniem)*

  Dino parks Belgrada

  Piedzīvojumu parks

  Šis parks atrodas vienā no iecienītākajām atpūtas vietām Belgradā – Ada Ciganlija (sala starp Danubes un Sava upēm). Šeit pieejamas dažādas aktivitātes lieliem un maziem (tai skaitā spēļu laukumi, akvārijs, šķēršļu trases kokos, nolaišanās ar virvi no torņa, teniss, klinšu kāpšanas sienas, celiņi braukšanai ar velosipēdiem un skrituļslidām). Šis parks būs piemērotāks arī vecākiem ar palielākiem bērniem (pusaudžiem).

  (ieejas maksa: sākot no ~13€)*

  Piedzīvojumu parks Ada Ciganlija Belgrada

  Zemun rajons un atrakciju parks – Belgradas rajons pie Danubes upes: šeit atrodas gan apskates vērtas vietas un jaukas kafejnīcas pieaugušajiem, gan lielisks atrakciju parks mazajiem.  Atrakciju parkā sev interesantas lietas atrast varēs ikviens bērns un pieaugušais – šeit ir gan “amerikāņu kalniņi”, gan dažādi karuseļi pavisam mazajiem, gan izbraucieni ar vilcieniem. 

  Zemun rajons un atrakciju parks Belgradā

  Belgradas Zooloģiskais dārzs – viens no vecākajiem zoodārziem Eiropā (7k hektāru teritorija, 270 dažādu sugu dzīvnieki un putni).

  (ieejas maksa bērniem ~2,5€)*

  Belgradas zoodārzs

  Militārais muzejs (atrodas Klemengarden parkā, slēgts pirmdienās)

  Muzejs dibināts jau 1878.gadā un glabā vairāk kā 3000 senus un ne tik senus artefaktus, piemēram, romiešu un grieķu zobenus un ķiveres, viduslaiku un arī mūsdienīgus ieročus, uniformas un dažādus citus ar militārām lietām saistītus priekšmetus.

  Militārais muzejs Belgrada

  Nikola Teslas muzejs (slēgts pirmdienās)

  Šis īpašais muzejs atrodas pašā pilsētas centrā un apmeklētājus izklaidē ar dažādām ar elektrību saistītām lietām, tai skaitā tūkstošiem dokumentu un fotogrāfiju, kā arī N.Teslas izgudrojumu modeļiem un mūsdienīgām interaktīvām 3D projekcijām.

  (ieejas maksa – ~4,5€, bērniem līdz 7g.v. bez maksas)*

  N.Tesla muzejs Belgrada

  Aviācijas muzejs (slēgts pirmdienās)

  Muzejā divos stāvos izstādīti gan pilna izmēra lidaparāti, gan modeļi, kas lieliski raksturo aviācijas vēsturi un attīstību. Muzejā atrodas arī Boeing 737-800 lidojuma simulators – to var apmeklēt gan piloti savām mācībām, gan izmantot tie, kas vēlas pārvarēt savas bailes no lidošanas.

  (ieejas maksa pieaugušajiem 7€, bērniem – 2,5€)*

  Aviācijas muzejs Belgrada

  Zinātnes un tehnoloģiju muzejs

  Muzejs piedāvā gan pastāvīgo ekspozīciju par Serbijas ieguldījumu medicīnā, zinātnē, tehnoloģijās, gan interaktīvo daļu, kur tehnoloģijas atspoguļotas vēl plašāk. Muzejs atrodas pirmās Belgradas termo-elektro stacijas bijušajā ēkā.

  (ieejas maksa pieaugušajiem ~1,7€, bērniem – bez maksas)*

  Zinātnes un tehnoloģiju muzejs Belgrada

  * 2020.gada cenas

Atpakaļ
Up