Pārlekt uz galveno saturu
29.10.2022
Rīga 04:20 - 06.45 Monpeljē
01.11.2022
Monpeljē 23:35 - 03:50 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Monpeljē turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 3 naktis 3* viesnīcā Kyriad divvietīgā istabā ar brokastīm, bufetes brokastis iebraukšanas rītā 29.10 un nakšņošanas nodoklis. Piemaksa par vienvietīgu istabu 100 EUR

Pirmā iemaksa 200 EUR.

JAUNUMS!

Ja jums šķiet, ka tikai Franču Rivjērā ir sakoncentrēta lielākā daļa no Francijas glamūra, tad tā ir kļūda! Mazdrusciņ uz rietumiem un tikai 11km no Vidusjūras piekrastes atrodas Monpeljē – astotā lielākā Francijas pilsēta, kurā nav nekā lieka un ļoti maz uzskatāmas globalizācijas pēdas, bet atrodams tieši tik daudz izsmalcinātības un greznības, ko nojaust var gandrīz ik solī, lai katrs ceļotājs varētu atviegloti uzelpot – jā, īsta Francija!

FlyMeAway arī piedāvā atpūtu ar Crowne Plaza 4* viesnīcu - laipni lūdzam iepazīties ar abiem piedāvājumiem un izvēlēties Jums patīkamo īso brīvdienu atpūtu!

 • Ceļojums piemērots: visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas – valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, arheoloģijas pieminekļiem, ēdieniem, vīnu un eleganto Vidusjūras piekrasti – Franču Rivjēru.

  Vidējā gaisa temperatūra: ap 19C dienā, ap 13C naktī, lietus iespējamība ~ 30%

  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

  Valūta: EUR

  Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji

  Lidojumu izpilda aviokompānija: Smartlynx Airlines

  Lidojuma ilgums:

  Rīga - Monpeljē: 3h 25min

  Monpeljē - Rīga: 3h 15min

  Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

  Transfēra laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  29. oktobris, plkst. 06:45 no lidostas uz viesnīcu

  1. novembris, plkst. 21:15 no viesnīcas uz lidostu

  Ērtības un labākas dzirdamības nolūkos visu ekskursiju laikā katram viesim tiks nodrošināts uztvērējs ar austiņu.

 • Monpeljē īpašo auru vislabāk var izbaudīt izstaigājot to kājām, sākot, protams, no pilsētas galvenā – Komēdijas laukuma. Kā jau var nojaust, tas savu nosaukumu ņēmis no 19. gs. uzbūvētā greznā Operas un komēdijas teātra ēkas, bet jāatzīmē, ka laukumā ikdienā mēdz iegriezties ne tikai skatuves mākslu baudošie. Komēdijas laukumā virmo dzīve, ļaudis sēž kafejnīcās, satiekas, šķiras, fotografējas pie Trīs Grāciju strūklakas vai bagātīgi rotātajām ēkām, vai arī pastaigājas līdzās esošajā de Golla parkā.

  Mazliet solis sāņus, un ceļotājs attopas vecpilsētas šauro ieliņu labirintā, kur skatiens atduras kādas senas, apburošas savrūpmājas fasādē, vai nezin kā te iespraukušās augstās modes veikala durvīs.

  Bet lai ceļotāja uzmanību neiemidzinātu tikai romantika un īsti „franciskais”, jāiegriežas pagājušā gadsimta 80. gados būvētajā Antigones kvartālā, kura spāņu arhitektu Rikardo Bofilu acīmredzami iedvesmojuši senie grieķi. Te jūtams īsti munumentāls vēriens, kas neļauj aizmirst katra viena cilvēka niecību uz vēsturiskas impērijas fona. Tai pašā laikā grieķu skulptūru un strūklaku pārbagātība un pat laukuma nosaukums ( Dionīsa), liek sajust kaut ko stipri antīku, un Francijas tipiskai pilsētai neviennozīmīgu.

  Ar gadsimtu starpību, nepiejamību un varenību demonstrē arī pilsētas galvenā – Sv. Pētera baznīca, kas nedaudz atgādina viduslaiku cietoksni nevis Francijā pierastās gorgonām un metāla mežģīnēm rotātās katedrāles.

  Francijas Saules karaļa jeb Luī XIV sasniegumiem veltīti bareljefi apskatāmi uz Peirū vārtiem – senās ieejas pilsētā, kas aizdomīgi līdzinās Parīzes Triumfa arkai un aiz kuriem plešas Karaliskais laukums ar simtgadīgu platānu alejām, sarežģītas formas ūdenstorni, akveduktu un, protams, Francijas varenību demonstrējošām skulptūrām.

  Mākslas mīļotājiem patiks 19. gadsimta sākumā izveidotais Fabrē muzejs ar vienu no bagātākajām Eiropas mākslas darbu kolekcijām Francijā, kas aptver pēdējos 600 gadus, sākot no Rubensa un beidzot ar Monē, Degā un Kurbē. Vesela zāle veltīta vietējam māksliniekam Frederikam Bazilam – Monē, Sisleja un Manē tuvam paziņam.

  Zaļumu mīļotājiem iesakām nepalaist garām vismaz kāda no pilsētas 50 dārzu apmeklējumu, kuru vidū jāpiemin Jardin des Plantes – Francijas vecāko Botānisko dārzu, kas 1593. gadā sāka veidoties no vietējā aptiekāra ārstniecības zālīšu dobēm, bet mūsdienās lepojas ar apm. 3000 dažādu šķirņu augiem tai skaitā deviņu veidu palmām un 1860. gadā celto oranžēriju.

  Bet, ja īpaši negribas iedziļināties Monpeljē detaļās, tad līdz Vidusjūras baltajām pludmalēm var aizbraukt ar velosipēdu vai arī apmeklēt pilsētas apkaimē izvietotās vīna darītavas, lai nobaudītu Lēzas upes auglīgajā ielejā nobriedušo vīnogulāju eleganto galaproduktu.

 • FkyMeAway tiešais reiss viesnīca Francija
  Skatīties galeriju

  Kyriad Montpellier Centre Antigone 3* ar brokastīm

  7.9 /10
  Check-in: 14:00
  Check-out: 12:00

  3* viesnīca Kyriad Centre Antigone atrodas līdzās pašam pilsētas centram- Komēdijas laukums ir vien 13 minūšu gājiena attālumā jeb 5 minūtes brauciena ar līdzās esošo tramvaju. Viesnīcas istabās pieejams viss viesiem nepieciešamais: kondicionieris, platekrāna kabeļTV, bezmaksas WI-FI, fēns, kafijas un tējas pagatavošanas piederumi. Seifs atrodas reģistratūrā Brokastu telpā ik rītu var nobaudīt bufetes piedāvājumu Noīrēto automašīnu viesnīcas stāvvietā var atstāt par papildus samaksu (12€diennaktī).

  Bufetes brokastis iebraukšanas rītā 29.oktobrī ir iekļautas ceļojuma komplekta cenā!

 • FlyMeAway tiešais reiss uz Monpeljē, Franciju
  Skatīties galeriju

  Monpeljē pilsētas ekskursija

  29.10.2022 09.00 no viesnīcas (ar kājām)
  Cena: 40 EUR
  Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, uztvērējs ar radio austiņu katram viesim
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā gida pavadībā kājām izstaigāsim pilsētas centru, apskatot ievērības cienīgākos vēstures un kultūras pieminekļus – Komēdijas laukumu ar Operas ēku un Trīs grāciju strūklaku, Vecpilsētas ielas gar pilsētas Prefektūru uz Triumfa arku, Peiro dārzus jeb Peiro promenādi, kas sākta veidot jau XVII gs. beigās, St Pjēra katedrāli, kuras būvniecība sākusies 1364. gadā kā benediktiešu kapella un Baboti jeb paliekas no XII gs. nocietinājumiem, kuri ieskāva pilsētas augstāko vietu. Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas.

  Ērtības un labākas dzirdamības nolūkos ekskursijas laikā katram viesim tiks nodrošināts uztvērējs ar austiņu.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway tiešais reiss uz Monpeljē, Franciju
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Seti

  30.10.2022 08.30 no viesnīcas
  Cena: 120 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas austeru audzētavā, liellaivas biļete, uztvērējs ar radio austiņu katram viesim
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Gida vadībā dosimies apskatīt piejūras pilsētu Seti, kura lepojas ar 12km smilšainu pludmali, kanāliem, kas krustu šķērsu caurvij pilsētu, Sant Klēras kalnu, no kura virsotnes var pārredzēt Pirineju kalnus un zivju ostu pilsētas centrā. Uzzināsim stāstu par pilsētas vēsturi un apmeklēsim Mūsu Lēdijas Salletes kapellu. Pilsētā tiks dots arī brīvs laiks. Pēc tam dosimies uz Marseilanu, kur nobaudīsim pusdienas Austeru un vēžveidīgo audzētavā (Klientus ar alerģijām lūdzam mūs informēt laicīgi!). Pēc pusdienām brauksim līdz franču pilsētai Bezjē, kur kāpsim liellaivā un apm. stundu vizināsimies pa vienu no lielākajiem Franciju šķērsojošiem kanāliem – 240 km garo Canal du Midi. Atpakaļceļā uz Monpeljē, iegriezīsimies vīna darītavā Domaine de la Plaine, lai degustētu Setes reģiona vīndaru specialitāti – muskata vīnu. Ekskursijas ilgums ~ 10 stundas.

  Ērtības un labākas dzirdamības nolūkos ekskursijas laikā katram viesim tiks nodrošināts uztvērējs ar austiņu.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway tiešais reiss uz Monpeljē, Franciju
  Skatīties galeriju

  Nimes, Pont du Gard un Baux de Provence

  31.10.2022 08.30 no viesnīcas
  Cena: 120 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Nīmas Arēnā un Pont du Gard apmeklējuma maksa, uztvērējs ar radio austiņu katram viesim
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Nīmu – “visromiskāko”pilsētu ārpus Itālijas, kas slavena ar Les Arenes – amfiteātri, kas radīts antīkajos laikos un kura arhitektūra ir līdzīga Romas kolizejam – ar 21m augstām sienām un diviem stāviem regulāru arkāžu (pa 60 katrā stāvā). Viduslaikos Nīmas Arēna, kas bija paredzēta gladiatoru cīņām, tika pārveidota par ciematu ar divām baznīcām, nelielu pili un 200 mājām. Nīmā no ārpuses apskatīsim arī Maison Carree jeb t.s. Kvadrātveida māju – antīku romiešu templi, kas tiek uzskatīts par vislabāk sagalabāto templi bijušās Romas impērijas teritorijā. Pirms pusdienām Nīmā tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas otrajā daļā dosimies apskatīt Pont du Gard – visvairāk apmeklēto antīko objektu Francijā – romiešu būvēto akveduktu, kas iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Dienas noslēgumā apmeklēsim vienu no visskaistākajiem Provansas ciematiņiem – Les Baux –de-Provence, kas atrodas Alpilles pakalnos. Pēc ciemata apskates tiks dots nedaudz brīva laika. (Ciematu var apmeklēt tikai kājām!) Atpakaļceļā apstāsimies pie Nīmā dzimušā franču rakstnieka Alfonsa Dodē vējdzirnavām, kuras kā simbols tika izmantotas viņa stāstā par bērnību. Ekskursijas ilgums ~ 10 stundas.

  Ērtības un labākas dzirdamības nolūkos ekskursijas laikā katram viesim tiks nodrošināts uztvērējs ar austiņu.

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Monpeljē, Franciju
  Skatīties galeriju

  Arles un Aigues Mortes

  01.11.2022 10.30 no viesnīcas (ekskursija noslēdzas lidostā)
  Cena: 120 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, biļete braucienam ar vilcienu un ieejai Sāls muzejā, uztvērējs ar radio austiņu katram viesim
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursiju iesāksim ar piejūras pilsētas Arlas apskati, kuras romiešu laika vēstures pieminekļi ir iekļauti UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā No ārpuses apskatīsim amfiteātri, teātri, termas, nekropoli un kripto portiku jeb segtu koridoru/galeriju. Pilsētā, tās dienvidu gaismas dēļ, dzīvojuši un strādājuši virkne pasaulslavenu mākslinieku – Pikasso, Gogēns, Van Gogs, Žaks Reatū, u.c. Pēc pusdienām Arlas restorānā, tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz dienvidiem no Arlas, kur starp Vidusjūru un Ronas upes divām ietekām atrodas Francijas lielākais mitrājs Kamarga. Ierodoties senatnīgajā, ar viduslaiku aizsargsienām apjoztajā pilsētā Eigesā-Mortesā, vispirms kāpsim mazā vilcieniņā, lai atklātu apkārt esošos sāls purvus, pa ceļam pieturot pie Sāls muzeja. Pēc tam apskatīsim pilsētas militāro arhitektūru, kas te saglabājusies no XIII gadsimta un noslēgumā dosimies uz Monpeljē lidostu. Eksursijas ilgums ~ 10 stundas. 

  Ērtības un labākas dzirdamības nolūkos ekskursijas laikā katram viesim tiks nodrošināts uztvērējs ar austiņu.

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up