Pārlekt uz galveno saturu
06.04.2023
Rīga 05:00 07:45 Kaljari
10.04.2023
Kaljari 21:40 02:20 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Kaljari turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (13 kg nododamā un 8 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transferu, pilsētas nodoklis un 4 naktis 4* viesnīcā T Hotel Cagliari divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 160 EUR.

Pirmā iemaksa 200€!

IZPĀRDOTS!

2023. gadā FlyMeAway Lieldienas sagaidīs šarmantajā Sardīnijas salā! Tā apbur ar savu vienkāršību, gardajiem ēdieniem, bagāto vēsturi un pasakainām pludmalēm!

Sardīnija ir pavisam atšķirīga no Itālijas kontinentālās daļas, kā patstāvīgs kontinents miniatūrā– ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju. Salā ierodas gan kūrortu atpūtas cienītāji, gan vientuļi klinšu kāpēji, tie, kuriem patīk nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem un tie, kuri vēlas izpētīt kādu no neskaitāmajiem bronzas laikmeta vēstures pieminekļiem vai piekrastē nogrimušo kuģu vrakus.

 •  
  Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk gozēties siltā Itālijas pavasara saulē, atpūsties kādā no brīnišķīgām zeltainām pludmalēm vienā no lielākajām Vidusjūras salām, kas aizraujas ar seno vēsturi un tiem, kam interesē vietējās un itāliešu kultūras mijiedarbības galarezultāts. 
   
  Gaisa temperatūra: ap 20 C dienā
  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda 
  Valūta: EUR 
   
  Grupu ekskursijās pavadīs latviski, angliski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji.    

  Lidojumu izpilda aviokompānija Nordica ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

  Atļautais bagāžas daudzums: 8 kg rokas bagāža un 13 kg reģistrētā bagāža  
   
  Lidojuma ilgums:  
  Rīga - Kaljari: 3h 25 min  
  Kaljari - Rīga: 3h 40 min

   

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  6. aprīlis, plkst. 07:45 transfers no lidostas uz viesnīcu 
  10. aprīlis, plkst. 19:20 transfers no viesnīcas uz lidostu

  * Visās ekskursijās vietu skaits ir ierobežots!

 •  

  Otra lielākā sala Vidusjūrā ir Itālijai piederošais autonomais apgabals Sardīnija, kas pazīstama kā pludmaļu un vēstures mīļotāju paradīze. Tā atrodas uz rietumiem no Apenīnu pussalas, tikai 12 km no Francijai piederošās Korsikas, ko skaidrā laikā pavisam viegli saskatīt no Sardīnijas piekrastes. Jebkurš Itālijas dzīvesveida un kultūras pazinējs piekritīs, ka, lai gan sala jau no 19. gadsimta iekļauta Itālijas sastāvā, tā ir pavisam atšķirīga no valsts kontinentālās daļas.

  Sardīnija ir kā patstāvīgs kontinents miniatūrā– ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju. Protams, pilsētās un lieliskajos piekrastes kūrortos, kas atbilst visizsmalcinātākajām gaumēm, pieejams viss nepieciešamais mūsdienīga dzīves ritma cienītājam. Bet izbraucot ārpus tūristu piepildītajām vietām, var attapties lauku klusumā, kur kalnu piekājēs plešas ozolu meži, ielejās stiepjas olīvkoku birzis un priežu audzes, kur pļavās ganās tūkstošiem aitu, kur kāda no 250 pludmalēm, kas kopumā aizņem 1800 km, būs pilnīgi tukša, bet ar tādām pašām mirdzoši baltām smiltīm un neticami dzidru ūdeni.

  Sardīnijā ierodas gan kūrortu atpūtas cienītāji, gan vientuļi klinšu kāpēji, tie, kuriem patīk nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem un tie, kuri vēlas izpētīt kādu no neskaitāmajiem bronzas laikmeta vēstures pieminekļiem vai piekrastē nogrimušo kuģu vrakus. Ja sāktu uzskaitīt visus tos, kam Sardīnija kādā vēstures brīdī likās kārdinošs laupījums, iznāktu garš saraksts – tie bija etruski, feniķieši, senie romieši, vandāļi, bizantieši, arābi, spāņi, austrieši. Galu galā pēc Londonas miera līguma tā nonāca Savojas dinastijas rokās un 1720. gadā tika izveidota Sardīnijas karaļvalsts, kas vēlāk iekļāvās apvienotās Itālijas satāvā. Katrs no šiem vēstures posmiem, protams, atstāja savas atšķirīgas kultūras liecības, tomēr visslavenākie arheoloģiskie pieminekļi Sardīnijā ir nuragi civilizācijas radītie cietokšņi un sargtorņi, kas ir veidoti no milzīgiem, nošķeltiem akmeņiem un bez jebkādas saistvielas starp tiem. Pētījumi liecina, ka nuragi konstrukcijas salā tika izveidotas vismaz 25 gadsimtus atpakaļ un lielākā no tām iekļauta UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā. No nuragi civilizācijas palikušas arī bronzas figūriņas, kas tika ziedotas dieviem, kā arī laivas formas statuetes. Salas pamatiedzīvotāji – sardi, kuru izcelšanos saista ar noslēpumainajiem nuragiem, – runā sardu valodā, kurai piešķirts Eiropas Savienības reģionālās valodas statuss, tomēr valodas saglabāšanai tiek pieliktas lielas pūles.

  Sardīnijas reljefs ir diezgan kalnains –kalnu grēdas škērso salas vidieni un ar asām kraujām nobeidzas tās austrumu piekrastē. Savukārt, dienvidos un rietumos atrodas lielākā daļa zemieņu. Sardīnija ir vairāk izstiepta no ziemeļiem uz dienvidiem un abos tās galos atrodas mazas, vulkāniskas izcelsmes saliņas. Sevišķi pazīstams ir La Madalēnas arhipelāgs, kas atrodas starp Sardīniju un Korsiku. To veido apdzīvotā Madalēnas sala un 61 neapdzīvota saliņa, lielākā daļa no tām – vientuļas klintis jūrā. Viena no arhipelāga salām- Budelli- kļuva pasaulē atpazīstama, pateicoties itāliešu režisora Antonioni filmai „Sarkanais tuksnesis”. Salas 12 km garā pludmale ieguvusi sarkanīgu nokrāsu, pateicoties rozā gliemežvākiem, kuru smalkās daļiņas ir sajaukušās ar piekrastes smiltīm. Pats arhipelāgs pirms divdesmit gadiem, pasludināts par Itālijas Nacionālo parku. Sardīnijas ekonomika, lai cik arī dīvaini tas nebūtu, nebalstās uz tūrismu, kas salā, protams, ir ļoti attīstīts. Sardīnijas zemes dzīles ir bagātas ar derīgajiem izrakteņiem, elektrību salas upes saražo vairāk nekā nepieciešams pašiem saliniekiem. Te gatavo arī lielisku sieru „Pekorino” un vietējo vīnu. Zivju zveja un apstrāde attīstījusies tikai pēdējos gados. Ja vajadzētu raksturot Sardīnijas pludmales, tad jāsaka, ka tās var izvēlēties visām gaumēm. Te var atrast mazus vientuļus līcīšus un plašas, labiekārtotas atpūtas zonas jūras piekrastē.

  Vislepnākā pludmales zona ir Smaragda krasts jeb Kosta Smeralda, kas atrodas Sardīnijas ziemeļaustrumos. Te pagājušā gadsimta 60-os gados zemi iegādājās Libānas princis un miljardieris Aga Hanu. Viņa vadībā tika uzbūvēta viesnīcu virkne līdzās pludmalei, kā arī jahtklubs Kosta Smeralda. Smarargda krasta zonā atrodas nelielais līcis Porto Červo ar Eiropas labākajām jahtu piestātnēm kā arī trīs visaugstākās kvalitātes pludmalēm, kurās atpūšas šīs pasaules „varenie un bagātie”. Zemūdems niršanas cienītāji labprātāk dodas uz Porto Rotondo, kur izvietojusies arī Itālijas bijušā premjerministra Berluskoni villa. Sardīnijas ziemeļos, iepretī La Madalēnas arhipelāgam atrodas Baia Sardinia - kūrorts, kas slavens ar savu nerimstošo naktsdzīvi un lielisko akvaparku „Aquadream”, bet vistuvāk Apenīnu pussalai esošajā pludmales zonā Santa Tereza di Gallura vislabprātāk atpūšās Itālijas kontinentālās daļas iedzīvotāji.

  Kaljari

  Sardīnijas lielākā pilsēta un administratīvais centrs Kaljari atrodas salas dienvidaustrumos, Tirēnu jūras krastā. Kaljari ir arī tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsēta, viena no lielākajām Vidusjūras ostām un pati vecākā Sardīnijas pilsēta. 8. gs. pirms mūsu ēras senie feniķieši izraudzījās šo vietu, lai izbūvētu savu apmetni, ko nosauca par Karalisu jeb Dieva pilsētu. Tā kā pilsētā tika nodibināta universitāte un te atradās arī Romas katoļu baznīcas arhibīskapija, viduslaikos Kaljari kļuva par svarīgu politisku, reliģiozu un izglītības centru, kas pazīstams ar savu Arte Nuevo arhitektūru. Diemžēl 2. pasaules kara laikā pilsēta tika stipri izpostīta un, lai gan to diezgan ātri atjaunoja, daudzas vissenākās celtnes gāja nebūtībā. Kaljari nosacīti var dalīt divās daļās – jaunajā un vecajā, kuru itin viegli var izstaigāt kājām. Pašā pilsētā dzīvo ap 160 tūkstoši iedzīvotāju, bet kopā ar piepilsētām – 400 tūkstoši. No vienas puses pilsētu apskalo Enģeļu līcis ( Golfo degli Angeli), bet no otras tai piekļaujas auglīgas zemienes. Arī pašā pilsētā iekārtotas plašas, apzaļumotas zonas, padarot to par vienu no „zaļākajām” Itālijas pilsētām. Sevišķas apbrīnas vērts ir Molentardžus parks, kur, līdzās ūdenskritumiem un Vidusjūras priežu audzēm, atrodas ezers, kurā mīt rozā flamingo. Vecpilsētas arhitektūru raksturo turīgāko pilsētnieku savrupmājas jeb pilis, neskaitāmas baznīcas un līkumotas ieliņas, kuru galvenais uzdevums bija ne tikai dot vaļu pārvietošanās brīvībai, bet arī neielaist ēku logos karsto vasaras sauli un nesaudzīgo ziemas mistrālu. Kaljari bagātās vēstures liecinieki ir arī Pizas Republikas kundzības laikā uzbūvētais 42 m augstais Ziloņu tornis un tā 36 m augstais „brālis”, kas nosaukts Sv. Pankracio vārdā, seno romiešu amfiteātris, kas gandrīz 20 gadsimtus atpakaļ izcirsts klintī un kurā vairāk nekā 10000 skatītāju varēja vērot teātri, gladiatoru cīņas vai spēkošanos ar plēsīgiem zvēriem ( lieliskās akustikas dēļ tas pulcē skatītājus arī mūsdienās), Svētās Marijas katedrāle, kuras celtniecības četri gadsimti vainagojās ar elegantām kolonām, brīnišķīgiem viduslaiku griestu un sienu gleznojumiem, zeltītiem svečturiem, flāmu un romāņu glezniecības šedevriem. Mūsdienu Kaljari ir izstiepusies uz deviņiem kaļķakmens pauguriem gar Tirēnu jūras krastu un turpat atrodas arī astoņus km garā pilsētas pludmale Poetto, kuru papildina neskaitāmi bāri, diskotēkas un restorāni. Pilsētas galvenā iepirkšanās artērija ir Via Roma, kur izvietojies lielākais tirdzniecības centrs un virkne mazu veikaliņu.

  Nora

  Sena apdzīvotā vieta, kas jāapskata visiem senās vēstures un dzīvesveida interesentiem, jo uz mūsu planētas nav daudz tik labi saglabājušās antīkās pilsētas paliekas. Nora atrodas apmēram 45 km uz rietumiem no Kaljari un leģenda stāsta, ka to dibinājuši senie ibērieši jeb antīkās valsts Tartesas iedzīvotāji feniķieši, kurus uz Sardīniju atvedis dieva Hermeja dēls Noraks. No fēniķiešu un kartāgiešu laikiem saglabājusies nekropole, dieviem veltītas svētvietas, bet no romiešiem, kas Noru padarīja par savu galvaspilsētu, palicis amfiteātris un citas tā laika liecības.

  Su Nuraxi di Barumini

  Nelielais ciematiņs Barumini atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Kaljari. Tas slavens ar to, ka līdzās atrodas vislielākais un UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais nuragi civilizācijas komplekss. Megalītiskie torņi, kas pieskaitāmi Bronzas laikmeta kultūrai, Sardīnijā kopumā ir ap 7000. Barumini komplekss sastāv no viena galvenā torņa un četriem mazākiem torņiem, kas savstarpēji saistīti. Iekšējo pagalmu aptver siena ar septiņiem torņiem. Kompleksā atrodama arī aka, kāpnes un lielas nišas ar soliem, kas izcirstas akmenī.

  Sant’Antioko sala

  Ceturtā lielākā sala Vidusjūrā, kas ar seno romiešu radītu mākslīgu zemesšaurumu saistīta ar Sardīniju un atrodas apmēram stundas braucienā no tās galvaspilsētas. Uz salas atrodas tāda paša nosaukuma pilsēta ar apmēram 12000 iedzīvotājiem. To apmeklē gan Kaljari dzīvojošie gan tūristi, lai apskatītu pilsētas vēsturisko centru un salā atrodošos antīkos pieminekļus: romiešu tiltu, antīko akropoli, 11. gs. būvēto baziliku, feniķiešu un kartāgiešu nekropoles. Atmiņā paliekoša ir arī viesošanās Arheoloģiskajā vai Etnogrāfiskajā muzejā, kā arī 19. gs. būvētajā fortā.

 • IZPĀRDOTS!
  Skatīties galeriju

  T Hotel 4* ar brokastīm

  8.5 /10
  Check-in: 14:00
  Check-out: 12:00

  Mūsdienīgā 4* viesnīca T Hotel Kaljari izvietojusies pašā pilsētas centrā iepretī Lirikas teātrim. Kaljari katedrāle atrodas 1.5 km attālumā, bet līdz Poeto pludmalei jābrauc apm. 10 minūtes.

  Viesnīcas plašajos un gaišajos numuros pieejams viss viesu ērtībai nepieciešamais: TV, radio,bezmaksas WI-FI, minerālūdens minibārā, seifs, fēns, iespēja regulēt gaisa temperatūru.

  Viesnīcas restorāns piedāvā bufetes brokastis un itāļu stila vakariņas. Bistro var nobaudīt pusdienas, savukārt bārā - dzērienus.

  Viesnīcā par papildus samaksu ( 25€-30€ par pers.) un iepriekšēju rezervāciju ( nedēļu iepriekš) var iegādāties iespēju 1.5 sundas apmeklēt SPA un Labsajūtas zonu ar hidroterapijas baseinu, tvaika pirtīm un hromoterapijas dušām. Relaksācijas zonā pieejamas zāļu tējas.

  Noīrēto automašīnu var novietot privātajā bezmaksas autostāvvietā.

 • IZPĀRDOTS!
  Kaljari panorāma
  Skatīties galeriju

  Kaljari pilsētas ekskursija

  06.04.2023 09:00 no viesnīcas
  Cena: 40 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi.
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Eskursijas sākumā ar autobusu dosimies pa skaisto Monte Urpinu ceļu, kur skatam paveras lieliska panorama. Te arī būs īsa foto pietura. Tālāk ceļu turpināsim gar Bonarijas baznīcu līdz Kaljari vecpilsētas senajām aizsargsienām. Šeit izkāpsim no autobusa un tālāk dosimies kājām. Mūsu ceļš vedīs lejup uz ostu un būs arī iespēja apskatīt Kaljari katedrāli un vecpilsētu. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums 29.marts!

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Sardīniju Kaljari
  Skatīties galeriju

  Kaljari pilsētas ekskursija (ar angliski runājošu gidu)

  06.04.2023 09:00 no viesnīcas
  Cena: 40 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša vietējā gida pakalpojumi
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Eskursijas sākumā ar autobusu dosimies pa skaisto Monte Urpinu ceļu, kur skatam paveras lieliska panorama. Te arī būs īsa foto pietura. Tālāk ceļu turpināsim gar Bonarijas baznīcu līdz Kaljari vecpilsētas senajām aizsargsienām. Šeit izkāpsim no autobusa un tālāk dosimies kājām. Mūsu ceļš vedīs lejup uz ostu un būs arī iespēja apskatīt Kaljari katedrāli un vecpilsētu. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas un tā tiks vadīta ar angliski runājošu vietējo gidu.

   

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAwa ceļojums uz Sardīniju, Kaljari
  Skatīties galeriju

  San Sperates pilsētas apmeklējums un vīna degustācija Serdianā

  07.04.2023 09:00 izbraukšana no viesnīcas
  Cena: 130 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vīna degustācija (3 veidu vīni un vietējās uzkodas), ieejas maksa Pinuccio Sciola muzejā un Skaņu dārzā, kā arī 3 kārtu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Eskursijas pirmajā daļā dosimies uz Serdianu, lai apmeklētu vietējo vīna darītavu un nobaudītu tajā piedāvātos vīnus un uzkodas. Pēc pusdienām vietējā restorānā dosimies apskatīt vienu no pašām interesantākajām Sardīnijas pilsētām – San Sperati, ko dēvē arī par „Muzeju pilsētu”. San Sperate ir pazīstama pateicoties tās krāsainajiem sienu gleznojumiem, kas atpoguļo ikdienas norises un lauku tradīcijas, kas ir klātesošas pilsētā. Sienu apgleznošanas tradīcija pilsētā aizsākās 1968. gadā, pateicoties pasaulslavenajam vietējam māksliniekam Pinuccio Sciola un turpinās katru gadu „Cuncambias” festivāla laikā. Ārkārtīgi daudzpusīgais mākslinieks Pinuccio Sciola ir arī pazīstams tēlnieks un San Sperates pilsētā mums būs iespēja apmeklēt viņa izveidoto Skaņu dārzu, kurā mūziku rada „skanošie akmeņi”. Ekskursijas ilgums ~8-9h.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums 29.marts!

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  Ceļojums uz Sardīniju ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Sant Antioko sala un Iglezjas pilsēta

  08.04.2023 09:00 izbraukšana no viesnīcas
  Cena: 95 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un 3 kārtu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Sant Antioko salu, kas ir ceturtā lielākā Itālijas sala un atrodas 1.5 stundas brauciena attālumā no Kaljari. Vispirms kājām izstaigāsim Kalasetas mazpilsētu, kura pēc sava plānojuma atgādina Dienvidamerikas koloniālās pilsētas ar baltajām pilīm un taisnajām ielām. To dibināja senie ligūrieši (Tabarkini), kuri runāja īpašā dialektā, kas līdz mūsdienām tiek aizsargāts kā minoritāšu valoda. Šeit varēs veikt pastaigu pa pludmali vai pēc vēlēšanās apmeklēt Savojas torni, kas uzbūvēts 1757. gadā.

  Pēc tam dosimies uz Sulki pilsētu, kas tiek uzskatīta par vissenāko Itālijas pilsētu. Pilsētas ekskursijas laikā no ārpuses varēs aplūkot lielāko daļu no ievērības cienīgiem apskates objektiem, no kuriem daži attiecas uz seno fēniķiešu laikiem. Pēc pusdienām vietējā restorānā un pa ceļam uz Kaljari, apstāsimies Iglezijas pilsētā, kur tiks dots brīvs laiks, lai apskatītu San Domeniko, La Purizma un San Marselo baznīcas, Santas Klāras katedrāli, dažas Art deko stila ēkas ( piem. Elektras teātri), kā arī pieminekļus, kas veltīti 1. pasaules karā kritušajiem karavīrierm.

  Ekskursijas ilgums ~10h

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums 29.marts!

  Aizvērt aprakstu
  IZPĀRDOTS!
  FlyMeAway ceļojums uz Sardīniju Kaljari
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Bosu

  09.04.2023 08:00 izbraukšana no viesnīcas
  Cena: 135 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Serra Valles pilī, tūristu vilcieniņa biļete, kā arī 3 kārtu Lieldienu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Bosu – vienu no skaistākajām salas pilsētām un vienīgo Sardīnijas pilsētu, kas atrodas pie upes. Ceļš līdz Bosai, kas izvietojusies līdzās Temo upes grīvai, aizņems gandrīz 2.5 stundas. Te mēs apmeklēsim Serra Valles pili, kuru marķīzs Malaspina no Lunidžianas uzbūvēja 1112. gadā. No cietokšņa, kas atrodas pakalna galā, atlikušas gan tikai sienas, bet pašlaik norisinās tā rekonstrukcijas darbi. Līdz pilij no autobusu stāvvietas var nokļūt pa stāvu taku vai arī ar tūristu vilcieniņa palīdzību ( nav piemērots cilvēkiem ar staigāšanas problēmām!). Pakalna nogāzē atrodas Bosas pilsētas vecākais, viduslaikos būvētais rajons Sa Kosta ar bruģētām ielām un krāsainām mājām. Te atrodas neskaitāmi suvenīru veikali – ar izšuvumiem, koraļu rotaslietām, austiem groziem, kā arī lieliskas kvalitātes Malvasijas vīnu. Pēc pusdienām vietējā restorānā, tiks dots brīvs laiks, kad varēs apskatīt senatnīgās ādas miecētavas, kuras iekļautas Nacionālā mantojuma sarakstā 1989. gadā. Šim procesam veltīts vesels muzejs, kurā līdzās vecām fotogrāfijām var apskatīt ādas miecēšanas procesa katru soli.

  Ekskursijas ilgums ~12h.

  Pēdējais ekskursijas iegādes datums 6.marts!

  Aizvērt aprakstu
  Nora
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Noru un Is Zuddas alām

  10.04.2023 11:00 izbraukšana no viesnīcas
  Cena: 130 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Noras arheoloģiskajā zonā un Is Zuddas alās, Lieldienu pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas sākumā vispirms dosimies uz Noras izrakumiem un Koltellazzo torni. Pūniešu un romiešu pilsētai Norai, kura tika uzbūvēta senās fēniķiešu piekrastes apmetnes vietā, bija izveidotas trīs ostas piestātnes, kas padarīja šo vietu pieejamu jebkurā gadalaikā. Koltellazzo tornis ir tipisks Kaljari līča piekrastes tornis, kas joprojām atrodas klints virsotnē un raugās pāri antīkās Noras pilsētas drupām. No fēniķiešu laikiem te saglabājušies dzīvojamie kvartāli, arhaiskas svētnīcas, piem. dievietei Tanitai veltītais templis, krāšņs teātris, četru piršu komplekss, utt. Tālāk dosimies uz Santadi, kur nobaudīsim tradicionālas vietējās pusdienas. Dienas otrajā pusē dosimies uz Is Zuddas alām kurās apskatīsim brīnišķīgos stalaktītu un stalagmitu veidojumus.

  Ekskursijas ilgums ~ 8/9 stundas un tā noslēgsies lidostā.

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up