Pārlekt uz galveno saturu
23.06.2021
Rīga 09.30 10.50 Ļubļana
27.06.2021
Ļubļana 20.30 23.50 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Ļubļanu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu, transferu, 4 naktis 4* viesnīcā Plaza Radisson Blu ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 120 EUR.

Pirmā iemaksa 200 EUR! 

JAUNUMS!

Ļubļana ir Slovēnijas Republikas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta. Tā ir neliela ( 280,000 iedzīvotāju), ērta un iedzīvotājiem un tūristiem ļoti draudzīga. Cauri gadsimtiem pilsētu ietekmējusi tās ģeogrāfiskā atrašanās vieta ģermāņu, latīņu un slāvu kultūru krustcelēs. Leģenda vēsta, ka tieši šeit sengrieķu varonis Jasons, kurš kopā ar argonautiem devās pēc zelta aunādas, nogalināja pūķi, kas kļuva par vienu no pilsētas simboliem. Cauri pilsētai plūst Ļubļaņicas upe. Tās austrumu krastā atrodas Vecpilsēta un pils, bet rietumu - mūsdienīgie pilsētas rajoni.

 

FlyMeAway arī piedāvā atpūtu ar 3* Holiday Inn Express viesnīcu - laipni lūdzam iepazīties ar abiem piedāvājumiem un izvēlēties Jums patīkamo īso brīvdienu atpūtu Vasaras saulgriežos!

 • Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas iepazīt Viduseiropas mazās valstis, kas gadsimtiem atradušās dažādu kultūru saskarsmes krustpunktā, kurās nelielā teritorijā koncentrēta liela dabasskatu daudzveidība un pāris stundās var nokļūt no Alpu kalnu virsotnēm līdz Adrijas jūras siltajiem ūdeņiem.

  Lidojumu izpilda aviokompānija Trade Air ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

  Lidojuma ilgums: Rīga - Ļubļana: 2 h 20 min

  Ļubļana - Rīga: 2 h 20 min

  Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža

  Gaisa temperatūra: ap 24 C dienā, ap 13 C naktī

  Laikapstākļi: lietus iespējamība 34%

  Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

  Valūta: EUR

  Aicinām ņemt līdzi siltāku drēbju kārtu alu apmeklējumam un peldlietas ekskursijai uz piejūras pilsētām.

 • Skatīties galeriju

  Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana 4* ar brokastīm

  9.0 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 12:00

  Viesnīca “Radisson Blue Plaza” atrodas trīs km attālumā no Ļubļanas centra, kurp var nokļūt ar taksometru vai viesnīcai līdzās pieturošo autobusu.

  Tā izvietota Ļubļanas biznesa, tirdzniecības un izklaides rajonā (tā dēvētajā BTC pilsētā), kur atrodas Atlantis Ūdens parks, boulinga un tenisa laukumi, kartinga trase, kinoteātris, teātris un vairāk nekā 400 veikali. Apmeklējot Atlantis Ūdens parka baseinu, viesnīcas viesiem tiek piedāvāta 30% atlaide.

  Viesnīcas istabās pieejams: gaisa kondicionieris/apkure, fēns, seifs, minibārs, piederumi kafijas vai tējas pagatavošanai, bezmaksas WI-FI.

  Bagātīgas bufetes brokastis vai vakariņas varēs nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus – bārā. Viesnīcai ir arī sava sporta zālē un maksas privātā automašīnu stāvvieta.

  Trīsvietīgi numuri ir pieejami. Cena trešajai personai istabā ar papildgultu - 589 EUR (neatkarīgi, bērns vai pieaugušais). Bērni līdz 6 gadu vecumam maksā tikai par aviobiļeti, ja numuriņā dala vienu gultu ar vecākiem (šāds pieprasījums jāsūta uz flymeaway@flymeaway.lv).

 • Ļubļana ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Ļubļanas pilsētas ekskursija

  23.06.2021 12.00 no viesnīcas
  Cena: 40 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gada pakalpojumi, funikuliera biļetes un ieejas maksa Ļubļanas pilī
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ceļojuma pirmās dienas ekskursijā ar autobusu aizbrauksim līdz Ļubļanas centram un tālāk dosimies ar kājām apskatīt vecpilsētas ievērojamākas vietas : pilsētas rātsnamu, Robba strūklaku, arhitekta Jože Plečnika veidoto dārzeņu un ziedu tirdziņu, tad noiesim gar Sv. Nikolaja katedrāli. Turpinājumā pāriesim pār Drakonu tiltu, kas šķērso Ļubļanicas upi - tas ir izcils jūgendstila paraugs – uz tilta abiem galiem ir pūķi, kas ir Ļubļanas simbols. Frances Prešerenas laukums, slavenais Tromostovjes tilts, Ribji laukums, Čevļarski jeb Kurpnieku tilts, Jože Plečnika projektētais Vasaras teātris un iespaidīgā Universitātes bibliotēka.

  Ekskursijas otrajā daļā ar funikulieri pacelsimies kalnā, kur slejas Ļubļanas pils. Apmeklēsim pili un varēsim baudīt plašu ainavu, kas paveras no pilskalna.

  Ekskursijas ilgums ~3 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Ļubļana ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Bleda un Triglavas nacionālais parks

  24.06.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 75 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bledas pilī un pusdienas (ūdens un glāze vīna iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Bleda un Bohiņa ir divi paši populārākie Slovēnijas kalnu reģiona kūrorti, kas atrodas Alpu kalnu saulainajā pusē. Tie abi pazīstami pateicoties tipiskajiem ezeriem – Bohiņas ezers ir pats lielākais Slovēnijā, bet Bledas ezers ir Alpu reģiona pērle un Slovēnijas tūrisma simbols – zilais, ainaviskais ezers ar nelielu saliņu un baznīcu uz tās.

  Ekskursijas pirmajā daļā pēc apmēram vienas stundas brauciena, nonāksim brīnišķīgajā Bledas pilsētā. Šeit vispirms apskatīsim 11. gadsimtā uzbūvēto pili. Pēc tam dosimies uz pilsētas centru, kur tiks dots brīvs laiks.

  Pēc pusdienām dosimies uz Bohiņu, kas atrodas apmēram pusstundas brauciena attālumā. Bohiņas ezers izvietojies Slovēnijas augstākās virsotnes Triglava pakājē. Tur tiks dots brīvs laiks, lai pilnībā izbaudītu skaistās Alpu ainavas, apskatītu Savicas ūdenskritumu vai Sv. Jāņa baznīcu ar 13. gs. freskām.

  Ekskursijas ilgums ~9 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Ļubļana ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Postojnas alas un Predjamas pils

  25.06.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 85 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (ūdens iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgoti 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma tiks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka stilā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klintī pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā.

  Ekskursijas ilgums ~8 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Ļubļana ar FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Ekskursija gar Slovēnijas piekrasti

  26.06.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 65 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un glāze vīna iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Slovēnijas piekrastes burvību veido aicinošas pilsētas, bagāta vēsture un tīra jūra. Mūsu ekskursijā uz Adrijas jūras piekrasti atklāsim lielāko Slovēnijas piekrastes pilsētu Koperu un visfotogēniskāko no tām - viduslaiku pilsētu Piranu.

  Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Koperas pilsētu, kuras centrālā daļa saglabājusi Viduslaiku elpu ar tipiskām venēciešu un gotiska stila ēkām.

  Pēc pusdienām ceļš vedīs gar Adrijas jūras piekrasti uz Piranu, kas tiek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būtiskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tartini un viņam veltīto pieminekli. Apskatīsim arī Sv. Džordža baznīcu ar tās pēc venēciešu parauga būvēto zvanu torni, pa ceļam uz to, baudot plašo panorāmu pāri jumtu mozaīkām, ielām un laukumiem, ar satriecošo skatu uz līci fonā. Pēc pilsētas apskates ekskursijas tiks dots nedaudz brīva laika, kura laikā, iespējams, varēs nopeldēties Adrijas jūras siltajos ūdeņos.

  Ekskursijas ilgums ~9 stundas

  Aizvērt aprakstu
  Tiešais reiss uz Ļubļanu ar FlyMeAway Jāņos
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Mariboru, Ptuju un Štajersku

  27.06.2021 09.00 no viesnīcas
  Cena: 75 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vīnu degustācija Mariborā un pusdienas (ūdens un glāze vīna iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Mūsu ceļojuma pēdējās dienā viesosimies tradicionālajā Lejasštīrijas reģionā, kas atrodas Slovēnijas ziemeļaustrumu daļā un kuru apdzīvo gandrīz 35% no Slovēnijas iedzīvotājiem. Ekskursijas laikā apskatīsim Štajerskas vīna reģionu un Slovēnijas senāko pilsētu Ptuju. Ptujas pilī, kas atrodas stāvā pakalnā, atrodamas bagātīgas vēstures liecības par reģiona attīstību sākot no romiešu un ķeltu laikiem.

  Ekskursijas otrajā daļā apmeklēsim Mariboru – otro lielāko Slovēnijas pilsētu ar brīnišķīgiem arhitektūras paraugiem, upi Dravu, kas plūst cauri pilsētas centram un vienu no vecākajiem vīnogulājiem pasaulē. Viesosimies arī vīna darītavā, lai nobaudītu vietējos vīnus.

  Ekskursijas ilgums ~9 stundas

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up