Pārlekt uz galveno saturu
Santorīni skaista vienmēr

Pārgājieni Santorīni salā sezonas izskaņā novembra pirmajās brīvdienās

Uz neparasto un īpaši skaisto Grieķijas salu Kiklādu arhipelāgu lidojam ar tiešo reisu no Rīgas novembra pirmajā nedēļas nogalē. Ceļojums uz šo vietu ir īpašs piedzīvojums - Santorīni ar Grieķijai tipisko, balto arhitektūru ir visfotogēniskākā no salām. 

Šī sala pārgājieniem ir īpaši pievilcīga novembra sākumā, kad saule vēl silda, taču tūristu pūļi jau prom.

 

Azoru salas valsts svētku brīvdienās novembrī

Sau Migela sala Azoru arhipelāgā 18. novembra nedēļas nogalē!

Lonely Planet vairākas reizes atzinuši Azoru salas par labāko galamērķi dabas mīļiem, un mēs nevaram nepiekrist - šis ir lielisks ceļojums, it īpaši, īsajās svētku brīvdienās. Sau Migela sala, kas ir lielākā arhipelāgā, var lepoties ar gada caurmēra temperatūru +20C grādu, vienīgajām tējas un ananāsu plantācijām Eiropas kontinentā, un protams, smaragdzaļiem eikaliptu koku mežiem un pļavām, kuras krustām šķērsām šķērso labi marķētas pārgājienu takas.

Vienreizēja iespēja nokļūt ‘’siltajā Islandē’’ pašā Atlantijas okeāna vidū, pusceļā starp Eiropu un Ameriku, ar ērtu tiešo reisu no Rīgas Valsts svētku brīvdienās novembrī.

Seviļa

Seviļa un Andalūzijas pērles

 

Seviļa ir uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Šī ir viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence. Šeit iespējams sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā.

Kalabrijas skati

Ceļojums uz Kalabriju Itālijā

Kalabrija – reģions Itālijas dienvidos- izvietojies zābakveidīgās Apenīnu pussalas pašā purngalā. Tā nav tūristu pārplūdināta kā Itālijas industriālie ziemeļi.

Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti. Šeit vasarās atpūšas paši itālieši, kuri sava atvaļinājuma laikā vēlas kaut ko tradicionālu, mūsdienu nemierīgās pasaules nesamaitātu.

Santorīni

Citāda Santorīni

 

Santorīni vienmēr ir šarmējusi ar savu citādumu. Tā ir vieta ikonisku un romantisku skatu cienītājiem, vieta, kurā iemīlēties un kur iemīlēties. Šeit sezonas izskaņā, īpaši oktorbra otrajā pusē un novembra sākumā ir iespējams baudīt šo salas burvibu nesteidzoties. Nav vairs pārpildīto ielu, nav tūristu pūļu, kas salu gāž apkārt, bet dienas vēl ir siltas un saulrieti tikpat krāšņi kā sezonas karstumā.

Up