Перейти к основному содержанию

Новый год в Катаре с отелем All inclusive Rixos Gulf Hotel Doha 5*

29.12.2024
Rīga 11:45 00:45 Doha
04.01.2025
Doha 06:50 18:00 Rīga

Tikai avio pārlidojums no Rīgas uz Dohu NAV pieejams!

Cenā iekļauts: Turkish Airlines lidojums Rīga-Stambula-Doha//Doha-Stambula-Rīga, siltā ēdināšana un dzērieni pārlidojumu laikā, transfers uz/no viesnīcas, sešas naktis 5* viesnīcā Rixos Gulf Hotel Doha divvietīgā deluxe sea view istabā ar all inclusive ēdināšanu, Jaunā gada vakariņas ar ballīti, kā arī ERGO paplašinātā ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 80 gadu vecumam!). Piemaksa par vienvietīgu istabu 490 EUR

Pirmā iemaksa 300 EUR! Lūgums iepazīties ar visu informāciju sadaļā "Par ceļojumu"!

Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31. jūlijam, DĀVANĀ tuksneša safari saulrietā ekskursija 65 EUR vērtībā!

В подарок – экскурсия
до 31.07!

Vientuļa piekūna planējums virs tuksneša kāpām, asām acīm vērojot sīkāko medījuma kustību, tur - nebeidzamajās smiltīs, ultramoderna pilsēta, kuras torņi kā mirāža pēkšņi atklājas ceļotājam, pērļu zvejnieks, kurš raupjām rokām pūlas atvērt kārtējo gliemeni... Maza valsts ar lielu nozīmi un svaru ne tikai reģionā, bet visā pasaulē – tā ir Katara.

*Ar Citāds FlyMeAway eksotiskajā ceļojumā uz Kataru dodamies nelielā grupā līdz 21 personai. Ceļojuma komplekta cenā ir iekļauts lidojums, 6 naktis Rixos Gulf Hotel Doha 5* viesnīcā ar viss iekļauts ēdināšanu, transfers no/uz lidostu, Jaunā gada vakariņas ar ballīti, kā arī ceļojuma apdrošināšanas polise. Izvēles ekskursiju programma pieejama par papildus maksu.

 •  

  Ceļojums piemērots visiem, kuriem interesē vietas ar nenovērtējamu kultūrvēsturisku nozīmi, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj pieņemt citas mentalitātes cilvēku izpratni par kārtību, reliģiju un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt sauli, jūru un lieliskās viesnīcas Rixos Gulf Hotel Doha 5* sniegtās atpūtas iespējas!

  Jāņem līdz: peldkostīms, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saulesbrilles, viegls, visu ķermeni nosedzošs apģērbs.

  Gaisa temperatūra: ap 23-26 C dienā, ap 14-16 C naktī

  Ūdens temperatūra: 22-24C

  Laikapstākļi: apmēram 10 saulainas stundas katru dienu, lietus iespējamība 2%

  Laika starpība ar Latviju: vasaras periodā nav, ziemas periodā - 1h uz priekšu

  Valūta: Kataras riāls (kurss ~ 1 EUR = 3.91 QAR)

  Svarīgi! No tūristiem tiek sagaidīts, ka alkohols un narkotikas publiski netiks lietotas, sievietes vienas pašas tumsā nestaigās apkārt un to pleci, kājas virs ceļgaliem, kā arī citas ķermeņa daļas būs vienmēr apsegtas. Mošejas apmeklējumam sievietēm jāvelk ķermeni pilnībā apklājošs apģērbs un matus sedzoša gara šalle. Vīriešiem jābūt tērptiem garajās biksēs.

  Grupu ekskursijās pavadīs latviski, angliski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs un tās lielums būs max. 21 persona, savukārt visas ekskursijas Katarā vadīs vietējais angliski runājošs gids!

  Ceļojums pieejams pārdošanā līdz 29.11.2024 vai kamēr pieejamas vietas! Pirmā iemaksa 300 EUR, pilna apmaksa jāveic līdz 19.11.2024.

  Vārda maiņa aviobiļetei līdz 14.12.2024 (ieskaitot) ir bezmaksas, sākot ar 15.12.2024  - 100 EUR!

  Atļautais bagāžas daudzums: 8 kg rokas bagāža un viena vienība 30 kg reģistrētās bagāžas

  Lidojuma kopējais ilgums turpceļā: 12h 00min

  Rīga – Stambula: 3h 20min//29 DEC RIX IST 11.45 - 16.05 (Boeing 737 MAX 8)

  Stambula – Doha: 4h 15min//29 DEC IST DOH  20.30 - 00.45 (Airbus A321-200neo)

  Lidojuma kopējais ilgums atpakaļceļā: 12h 10min

  Doha - Stambula: 4h 45min//04 JAN DOH IST 06.50 - 11.35 (Airbus A321-200neo)

  Stambula – Rīga: 3h 20min//04 JAN IST RIX 15.40 - 18.00 (Boeing 737-800)

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  30. decembris, plkst. 00.45 transfers no lidostas uz viesnīcu

  04. janvāris, plkst. 04.00 transfers no viesnīcas uz lidostu

  Ceļojuma apdrošināšana: Visiem klientiem ceļojuma cenā ir jau iekļauta ERGO paplašinātā ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 80 gadu vecumam!).

  Svarīgi!

  Ja uzturēšanās nepārsniedz 90 dienas 180 dienu laika posmā un ieceļošanas mērķis ir tūrisms, Latvijas pilsoņi ieceļošanas vīzu ieceļošanai Katarā var saņemt Dohas starptautiskajā lidostā, uzrādot pilsoņa pasi, kas derīga vēl vismaz 6 mēnešus pēc izceļošanas un atpakaļ ceļa biļeti.

  Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Katarā vīza jāsaņem pirms brauciena Kataras vēstniecībā Polijā vai iesakām vērsties pie speciālistiem no "AR-TUR" vīzas noformēšanai. 

  Pirms ceļojuma aicinām reģistrēties Konsulārajā reģistrā un viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”.

  Vairāk informācijas -  Ārlietu ministrijas mājas lapā

 •  

  Katara, oficiāli Kataras valsts, atrodas uz mazas tuksnešainas zemes gabaliņa Persijas līcī, kas kā neliels „īkšķītis” atstiepts no Arābijas pussalas. Tai ir tikai viena sauszemes robeža – ar Saūda Arābiju dienvidos, no pārējām debespusēm to ieskauj līča ūdeņi, bet tāda paša nosaukuma šaurums to atdala no otras tuvākās kaimiņvalsts Bahreinas.

  Katarā dzīvo drusku vairāk nekā 2.5 miljoni iedzīvotāju, no kuriem valsts pilsonība ir tikai nepilnai trešdaļai. Pārējie ir emigranti – ieceļojušais darbaspēks, pārsvarā, no nabadzīgajām Dienvidāzijas valstīm.

  Kataras teritorija bija reti, bet pastāvīgi apdzīvota jau no aizvēsturiskiem laikiem. Daļa no senajiem klejotājiem berberiem apmetās līča krastos un sāka nodarboties ar pērļu zvejniecību. Pēc islāma reliģijas uzplaukuma, Kataras pussala tika pakļauta vietējam kalifātam. Gadsimtiem ritot, teritoriju pārvaldīja gan vietējās gan ārvalstu dinastijas, līdz XIX gadsimtā, tā nonāca Al Tani dinastijas rokās. Pretojoties konkurējošām cilšu grupām un Osmaņu impērijai, kas iekaroja reģionu XIX/XX gadsimtu mijā, Al Tani meklēja aizsardzību pie Britu impērijas, kuras protektorāts te valdīja līdz pat 1971. gadam, kad Katara ieguva neatkarību.

  Kā nabadzīgu nomadu un pērļu zvejnieku valsti, Kataru pazina līdz pat II Pasaules karam, kad 1940. gadā Pussalas rietumdaļā tika atrasta augstas kvalitātes nafta. Karš aizkavēja naftas eksportu līdz pat 40. gadu beigām, taču īstā Kataras bagātība – milzīgi dabasgāzes krājumi tika atklāti vienlaicīgi ar neatkarības iegūšanu un padarīja to par vienu no visturīgākajām valstīm pasaulē pēc IKP uz vienu iedzīvotāju, kuriem turklāt nav jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

  Valsti arī mūsdienās pārvalda emīrs un tā faktiski ir absolūtā monarhija, lai arī 2/3 no likumdevēja varas locekļiem var ievēlēt vēlēšanās. Katarā valda šariata likumi, kuri par atsevišķiem nodarījumiem paredz miesas vai pat nāves sodu. Tos, kuri lieto alkoholu var nopērt, bet krāpšanā pieķertas sievietes – nomētāt akmeņiem. Sodi neattiecas uz ārzemju tūristiem, kuri nav islāmticīgi, tomēr vietējām tradīcijām atbilstoša uzvedība un ģērbšanās stils tiek sagaidīts no jebkura iebraucēja. Te nav pieņemts parādīties publikā pieguļošā apģērbā, t.sk. pieguļošās biksēs, kā arī atklāt citu skatieniem plecus vai ceļgalus. Oficiālā laulībā nesastāvoši pāri nevarēs apmesties nevienā valsts viesnīcā, bet viendzimuma pāriem pastāv risks nonākt cietumā.

  Kataras galvaspilsētā Dohā, kas senāk bija nelielā pērļu zvejnieku apmetne valsts austrumu piekrastē, apmetušies vairāk nekā 80% iedzīvotāju. Pilsēta plešas no Piejūras bulvāra pašā līča piekrastē uz iekšzemi un apvieno gan pirmsmodernisma gan ultra modernisma stila celtnes.

  Neskatoties uz reliģijas noteiktajiem ierobežojumiem, Kataras valdnieki ir tomēr centušies uzlabot dzīvi saviem pilsoņiem – gan ar visbrīvāko presi Tuvajos austrumos, gan visplašākajiem un modernākajiem sociālajiem pakalpojumiem.

  Kataras ģeogrāfiskā atrašanās vieta – tirdzniecības ceļu krustcelēs, devusi tai iespēju būt vienam no galvenajiem sarežģītā reģiona savstarpējo sarunu mediatoriem. Mūsdienīga valsts, kuras iedzīvotāji tomēr nav aizmirsuši, kā aust senatnīgus vilnas paklājus vai apmācīt piekūnu medībām.

 • Смотреть галерею

  Rixos Gulf Hotel Doha ar "viss iekļauts" ēdināšanu

  9.0 /10
  Въезд: 15:00
  Выезд: 12:00

  Viesnīca Rixos Gulf Hotel Doha 5* atrodas pašā Persijas līča krastā un līdz tai piederošajai pludmalei ir tikai 1 minūtes gājiens. Līdz Dohas pilsētas centram kājām jāiet apm. 20 minūtes, bet taksometra cena - 5€.

  Mūsu grupa apmetīsies deluxe jūras skata numuros (34 kv.m.platība) ar "viss iekļauts'' ēdināšanu (AI). Numuros pieejams viss viesu ērtībām nepieciešamais: apkure, gaisa kondicionieris, TV, minibārs, fēns, WI-Fi, seifs, piederumi kafijas un tējas pagatavošanai.

  Viesnīcai ir arī dārzs un terase. Viesi var izmantot fitnesa zāli, spa, masāžas un tvaika pirti (par papildmaksu), saunu, spēlēt galda tenisu vai noskatīties kādu no ikvakara izklaides programmām.

  Anjana Spa & "In Room Dining" pakalpojumi ir par papildmaksu!

  Ir arī īpašs mini klubs bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam.

  Viesnīcai ir četri apsildāmi āra baseini – divi pieaugušajiem un divi bērniem. Līdzās tiem atrodas bārs un izvietoti saulessargi, pludmales krēsli un saules zviļņi. Viesnīcā ir četri restorāni un vairāki bāri.

  Mūsu apmešanās programmai AI (all inclusive) atļauts bez papildus maksas apmeklēt restorānus: Farmhouse, Mr. Tailor Steakhouse un Rasa (pēdējos divus reizi trijās dienās, pēc pieejamības un obligāti ir vajadzīga iepriekšēja rezervācija!). 

  Par papildus maksu ~ 160 EUR/no personas/par nakti ir iespējams iegādāties ultra all inclusive (UAI) ēdināšanas pakalpojumus!

  Viesnīca piedāvās saviem viesiem īpašu Jaungada sagaidīšanas programmu ar mūziku, dejām un izklaidējošiem priekšnesumiem, kas iekļauta jau ceļojuma cenā.

  Komplekta cenas dažādu tipu numuriem:

  Vienvietīgais numurs:  3079 EUR

  Trīsvietīgais numurs (deluxe sea view ar sofa gultu): (2 pieaugušie + 1 bērns līdz 5.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 2589 EUR, bērns -  1589 EUR

  Trīsvietīgais numurs (deluxe sea view ar sofa gultu): (2 pieaugušie + 1 bērns no 6 līdz 11.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 2589 EUR, bērns -  1889 EUR

  Četrvietīgs numurs - tikai uz pieprasījuma!

  Detalizētu informāciju par visiem ēdināšanas pakalpojumiem skatiet zemāk pievienotajā failā "Rixos Gulf Hotel Doha 5* viesnīcas restorānu un bāru pakalpojumi PDF (angļu valodā)". 

  Detalizētu informāciju par visiem viesnīcas pakalpojumiem skatiet zemāk pievienotajā failā "Rixos Gulf Hotel Doha 5* pakalpojumi PDF (angļu valodā)".

   

 • Ceļojums uz Kataru ar FlyMeAway. Ceļojums Jaunajā gadā.
  Смотреть галерею

  Dohas pilsētas ekskursija

  30.12.2024 14.00 no viesnīcas
  Цена: 75 EUR
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ūdens
  Посмотреть описание Закрыть описание

  Pirmās dienas ekskusijas laikā viesosimies Dohā – dinamiskajā Kataras galvaspilsētā.

  Apmeklēsim Kataras Kultūras ciematu, Abdulvahabas mošeju no ārpuses, Vakifa tirgu, krastmalas promenādi Korniši, kas stiepjas 7 km garumā gar Dohas līci, mākslīgo salu „Pērle”.

  Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

   

  Закрыть описание
  Ceļojums uz Kataru ar FlyMeAway. Ceļojums Jaunajā gadā.
  Смотреть галерею

  Zekreet un Richard Serra

  31.12.2024 09.00 no viesnīcas
  Цена: 75 EUR
  Cenā iekļauts: 4x4 transports, angliski runājoša šofera-gida pakalpojumi un ūdens
  Посмотреть описание Закрыть описание

  Pusdienas ekskursijas laikā dosimies ārpus galvaspilsētas, lai apskatītu pustuksneša dabu ar interesantiem klinšu veidojumiem, pasaulē atzītā mākslinieka Ričarda Serras tuksnesī uzbūvēto milzu skulptūru Austrumi – Rietumi/Rietumi – Austrumi un Zekreet pludmali, kurā baltas smiltis mijas ar kaļķakmens klintīm.

  Ekskursijas ilgums ~4 stundas. 

  Svarīgi!

  Jāvelk vieglas, ķermeni apsedzošas drēbes, uz ķermeņa atklātajām daļām jālieto saules aizsarglīdzekļi!

  Ekskursijas laikā grupa tiks sadalīta vairākos 4x4 transporta līdzekļos, un brauciena laikā tikai vienā no mašīnām atradīsies gids! Stāstījumu visai grupai gids veiks vairākos pieturas punktos ekskursijas laikā!

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 5 cilvēkiem!

   

  Закрыть описание
  Dāvanā līdz 31.07!
  Ceļojums uz Kataru ar FlyMeAway. Ceļojums Jaunajā gadā.
  Смотреть галерею

  Tuksneša safari ar saulrietu

  02.01.2025 14.00 no viesnīcas// JA VĒLATIES ŠO DĀVANU, LŪDZU ATZĪMĒJIET TO KATRAM CEĻOTĀJAM!
  Cenā iekļauts:4x4 transports,angliski runājoša šofera-gida pakalpojumi,ūdens un piedāvātās izvēles aktivitātes
  Посмотреть описание Закрыть описание

  Adrenalīna pilns brauciens pa tuksnesi, lai ekskursijas noslēgumā varētu vērot saulrietu. Ekskursijas laikā brauksim pāri smilšu kāpām, lai apstātos pie iekšējās jūras, kas veido dabisku robežu ar Saūda Arābiju.

  Ekskursijas cenā iekļautas izvēles aktivitātes: braukšana uz kamieļa, piekūna vadīšana vai smilšu dēļa izmēģināšana.

  Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

  Svarīgi!

  Jāvelk vieglas, ķermeni apsedzošas drēbes, uz ķermeņa atklātajām daļām jālieto saules aizsarglīdzekļi!

  Ekskursijas laikā grupa tiks sadalīta vairākos 4x4 transporta līdzekļos, un brauciena laikā tikai vienā no mašīnām atradīsies gids! Stāstījumu visai grupai gids veiks vairākos pieturas punktos ekskursijas laikā!

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 5 cilvēkiem!

  Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31. jūlijam, DĀVANĀ tuksneša safari saulrietā 65 EUR vērtībā! Ja vēlaties šo dāvanu - lūdzu atzīmējiet (ieķeksējiet) to rezervācijas procesa laikā!

  Закрыть описание
  Ceļojums uz Kataru ar FlyMeAway. Ceļojums Jaunajā gadā.
  Смотреть галерею

  Ekskursija uz Kataras ziemeļdaļu

  03.01.2025 09.00 no viesnīcas
  Цена: 75 EUR
  Cenā iekļauts: 4x4 transports, angliski runājoša šofera-gida pakalpojumi un ūdens
  Посмотреть описание Закрыть описание

  Ekskursijas laikā dosimies uz Al Khor – nelielu zvejnieku pilsētu Kataras ziemeļos un Al Zubara fortu – vienīgo objektu Katarā, kas iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Forta vietā apskatāmi arheoloģiskie izrakumi, kas atklāj iespaidīgas aizsargsienas, antīkas ēkas un augstmaņu pilis, tirgus un mošejas. Pa ceļam varēsim aplūkot islandiešu –dāņu mākslinieka Olafura Eliassona modernās publiskās mākslas darbu – instalāciju tuksnesī.

  Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

  Svarīgi!

  Jāvelk vieglas, ķermeni apsedzošas drēbes, uz ķermeņa atklātajām daļām jālieto saules aizsarglīdzekļi!

  Ekskursijas laikā grupa tiks sadalīta vairākos 4x4 transporta līdzekļos, un brauciena laikā tikai vienā no mašīnām atradīsies gids! Stāstījumu visai grupai gids veiks vairākos pieturas punktos ekskursijas laikā!

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 5 cilvēkiem!

  Закрыть описание
Назад
Up