Pārlekt uz galveno saturu

Par mums

FlyMeAway - ceļojumi darbarūķiem

Darbarūķi, vai ir bijusi vaļa atvilkt elpu? Lai čakli strādātu, nepieciešama laba atpūta.

Zināms, ka tiem, kam daudz darba, nemaz tik bieži nav brīvas divas nedēļas lai, zvilnētu pludmalē, vai desmit dienas pēc kārtas, kad apskatīt Taizemi. Reizēm var nočiept tikai vienu divas darbdienas, lai ikdienas laika plūdumā rastu iespēju aizmirsties.

Sadarbībā ar Latvijas uzticamākajām tūrisma aģentūrām un aviokompāniju SmartLynx Airlines, FlyMeAway darbarūķiem piedāvā ērtas garās nedēļas nogales Eiropas un pat Āfrikas pilsētās. 

Mūsu čarterreisu laiki piemēroti tam, lai, izmantojot pēc iespējas mazāk darbdienu, dotu ceļotājiem iespēju iepazīt citas, tālas pilsētas!

Ietaupi atvaļinājumu un ceļo brīvdienās!

Ar ko mūsu piedāvājums atšķiras no airBaltic vai Ryanair piedāvātajām aviobiļetēm vai ceļojumu komplektiem? 

* FlyMeAway galamērķi ir interesantas Eiropas pilsētas (un pat tālāk!), uz kurām no Rīgas nav tiešo reisu, jo regulāra pasažieru plūsma nav liela. Islande, Azoru salas, Madeira, Porto, Dižona, Kaboverde...

* Mūsu norādītās cenas vienmēr ir galējas, ar lidostu nodokļiem un visām pakalpojumu maksām. Bez papildus samaksas aizvedīsim ne vien Jūsu čemodānu, bet arī sporta inventāru lidojot uz Austriju slēpot, kaitot Kaboverdē vai uzspēlēt golfu Portugāles dienvidos.

* Flymeaway.lv ceļojumus ērti iegādāties, maksājot no savas internetbankas ar Paysera maksājmu platformas starpniecību

* Viss ceļojums nav jāapmaksā uzreiz, bet maksājumu iespējams sadalīt divās daļās.  Pirmā iemaksa 200 EUR Jums garantē vietu mūsu reisā, otrs maksājums jāizdara 30 dienas pirms lidojuma.

Pierakstieties jaunumiem un uzziniet pirmie!

Ja esat raduši lietot tūrisma aģentūru pakalpojumus, Jūs varat iegādāties FlyMeAway lidojumus un ceļojumu komplektus arī pie mūsu draugiem - Latvia Tours, Active Travel, Ceļojumu Bode, Estravel Latvia, Atlantic Travel, Ap Sauli, Via Bono un citās labākajās tūrisma aģentūrās.  Ceļojumu cena neatšķiras, vien aģentūrai ir tiesības pieprasīt papildus samaksu par pakalpojumu.

Un visubeidzot: par nosaukumu. Mūs iedvesmoja grupas Goldfrapp skaņdarbs Fly Me Away no albuma Superhuman. Ceļošana, līdzīgi kā mūzika, ir viens no dzīves lielajiem priekiem. Katrs no mums reizēm vēlas, lai mūs aizved prom, tālu un augstu! Goldfrapp Jūsu ausu priekam šeit.

FlyMeAway - Ceļojumi darbarūķiem

FlyMeAway komanda:

Jurģis Sedlenieks

Jurģis Sedlenieks
Idejas autors, valdes loceklis

Ilga Bebere

Ilga Bebere
Valdes locekle

Laila Sedleniece

Laila Sedleniece
Rezervāciju vadītāja
laila.sedleniece@balticadhoc.lv
m.t. +371 29287866

Dace Kukule

Dace Kukule
Produktu vadītāja

dace.kukule@balticadhoc.lv

Līva Tomsone

Līva Tomsone 
Mārketinga vadītāja

liva.tomsone@balticadhoc.lv

Eva Liepiņa
Ienākošais tūrisms

eva.liepina@balticadhoc.lv

Grupu vadītāji:

Elīna Jonāne

Elīna Jonāne

Madara Līduma

Madara Līduma

Edgars Andersons

Edgars Andersons

Tamāra Kabakova

Tamāra Kabakova

Up