Pārlekt uz galveno saturu

Rezervēšanas procedūra

Rezervēt savu ceļojumu FlyMeAway mājaslapā ir ļoti ērti: 

Izvēlieties ceļojumu un to, vai vēlaties iegādāties tikai aviobiļetes vai ceļojuma komplektu, kurā ietilpst aviobiļetes un mūsu izvēlētā viesnīca. 

Zilā poga - "Rezervēt ceļojumu"

1. Posms - Ceļotāji

Ievadiet visu ceļotāju vārdus un uzvārdus tā, kā tie ir rakstīti pasē.

Ja ceļotājs ir bērns, veiciet prasīto atzīmi un norādiet dzimšanas datumu.

! Bērni līdz 2 gadu vecumam (atgriešanās brīdī) ceļo bez maksas, bērni līdz 12 gadu vecumam ceļo ar atlaidi, iegādājoties ceļojuma komplektu.

Zilā poga - "Tālāk"

2. Posms - Papildus pakalpojumi

Izvēlaties viesnīcas numura veidu un spiediet pogu "Izvēlēties istabu". Atzīmējiet ceļotāju vārdus.

Izvēlaties interesējošos pakalpojumus un atzīmējiet ceļotāju vārdus:

 - Transfers (iekļauts cenā, iegādājoties ceļojuma komplektu);

 - Ekskursijas (-50% bērniem līdz 12 gadu vecumam);

 - Ceļojuma apdrošināšana;

 - "Emergency exit" turpceļā.

SVARĪGI!!! Lūdzu logā "Svarīgas piezīmes" norādiet vai vēlaties istabās divas vienvietīgas vai divvietīgu gultu, kā arī pastāstiet mums citu ceļojuma plānošanā būtisku informāciju, piemēram, alerģijas.

Zilā poga - "Tālāk"

3. Posms - Maksājums / Rezervācija

Jums ir iespēja izvēlēties 3 opcijas:

3.1. Rezervācija - rēķins atnāks Jums uz norādīto epasta adresi, kuru pēc tam varēsiet apmaksāt no jebkuras bankas. Rezervācijas maksa ir 300 EUR par ceļotāju, kas apmaksājama 5 dienu laikā kopš rezervācijas veikšanas.

3.2. Dalītais maksājums. Rezervācijas maksas 300 EUR apmaksa izmantojot Swedbank internetbankas pieslēgumu. Rēķins Jums atnāks uz norādīto epasta adresi.

3.3. Pilnais maksājums. Visa ceļojuma apmaksa izmantojot Swedbank internetbankas pieslēgumu. Pēc apmaksas veikšanas nospiediet pogu "Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja". Ceļojuma dokumentus un rēķinu saņemsiet uz norādīto epastu.

 - Atzīmējiet maksātāja formu - fiziska vai juridiska persona.

 - Rūpīgi aizpildiet visus prasītos laukus.

 - Zilā poga - "Apmaksāt" vai "Veikt rezervāciju".

Pirms rezervācijas vai apmaksas veikšanas aicinām iepazīties ar FlyMeAway noteikumiem (nospiežot uz zilā linka) un pēc izlasīšanas atzīmēt, ka esat iepazinušies un piekrītat!

Izvēloties Pilnais Maksājums opciju, pēc apmaksas veikšanas internetbankā nospiediet pogu "Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja".

Ja 20 minūšu laikā Jums epasts nepienāk, iesakam pārbaudīt arī savu spam epasta kastīti. Ja arī tad nav, tad aicinam ar mums sazināties T: 67626287 vai E: flymeaway@flymeaway.lv

Ceļojuma dokumenti

Ceļojuma dokumentus (ceļojuma vaučeri, apstiprinājumu) nosūtīsim uz norādīto epasta adresi, pēc pilna maksājuma saņemšanas.

 

Privātuma politika

Personas datu izmantošana

 

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

 

Tādus personas datus, kā, piemēram, vārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese, e-pastu un tālruņa numuru, kurus Jūs norādiet, kad pasūtiet ceļojumu vai citus pakalpojumus, izmantojot tīmekļa vietni, tālruni vai apmeklējot mūsu ofisu, FlyMeAway apstrādās un izmantotos zemāk minēto darbību veikšanai. Tā var būt personiska informācija saistībā ar Jūsu pasūtījumu, piemēram, galamērķi, iegādātajiem papildus pakalpojumi u.c.

 

Personas dati var arī tikti izmantoti, lai izpildītu saistības, ko nosaka likums un normatīvie akti, piemēram, attiecībā uz drošības jautājumiem. Informācijas apstrādē var tikt izmantoti arī dati no komunikācijas Jūsu un FlyMeAway starpā. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu ceļojumam nepieciešamo datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

 

FlyMeAway var arī, ja vien Jūs no tā neesiet pats atteicies, izmantot personīgo informāciju tiešā mārketinga vajadzībām, piemēram, e-pasta ziņu vēstulēm ar dažādiem piedāvājumiem par pakalpojumiem no FlyMeAway.

 

Iesniedzot iepriekšminēto informāciju Jūs piekrītiet, ka FlyMeAway apstrādās Jūsu personas datus paredzētajiem mērķiem.

 

FlyMeAway mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. FlyMeAway ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nonākšanu trešo pušu rīcībā.

 

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Up