Pārlekt uz galveno saturu

CITĀDS FlyMeAway

Pastāvēs, kas pārvērtīsies! (Rainis, 'Zelta Zirgs')

Un mēs, FlyMeAway, arī maināmies, laikam ejot. 2024. gadā, sagaidot savu 15. dzimšanas dienu, piedzīvojam būtiskas izmaiņas ceļojumu un transporta nozarē.
Krievijas kara Ukrainā izraisītie piegādes ķēžu pārrāvumi, kā arī Covid pandēmijas sekmētais darbaspēka trūkums aviācijā krietni sarežģī lidojumu plānošanu uz FlyMeAway ceļotājus interesējošiem galamērķiem.

Orta Azoru salās, Samosas sala Grieķijā, Ohrida Ziemeļmaķedonijā: galamērķu saraksts, kurp vēlamies Jūs aizvest top arvien garāks, bet, pat sadarbojoties ar aviopārvadātājiem no Čehijas, Slovākijas un Polijas, FlyMeAway ne vienmēr rodas iespēja svētku garajās nedēļas nogalēs Jūs turp aizvest.

Mūsu ierastos un tik ērtos tiešos čarterlidojumus uz lieliskiem galamērķiem joprojām Jums ar prieku piedāvāsim garajās svētku nedēļas nogalēs - tā, lai varat atklāt pasauli, pēc iespējas īsāku laiku esot prombūtnē no darba. Taču līdztekus tiem organizēsim arī izmeklētus ceļojumus uz aizraujošām vietām nelielās grupās, izmantojot regulāros lidojumus. Pievērsīsim īpašu rūpību tam, lai lidojumu savienojumi būtu ērti, un, lai ceļā pavadītu pēc iespējas mazāk laika. Ceļojuma programmu piesātināsim ar autentiskiem piedzīvojumiem, kuri reizēm var būt zināmi tikai vietējiem iedzīvotājiem. Kā vienmēr, ceļā Jūs pavadīs viens no FlyMeAway grupu vadītājiem.

Sauksim to par Citādu FlyMeAway, ņemot vērā, ka pamata uzdevums nemainīgs: iespējami ērtākā veidā atklāt kopā ar Jums neparastus galamērķus.

Rainis lugā 'Spēlēju, dancoju' raksta: Gūt var ņemot, - gūt var dodot! Dodot gūtais - neatņemams!

Lai Citāds FlyMeAway dod prieku Jums un mums! 

Ceļojums uz Omānu

Mistiskais Omānas sultanāts Valsts svētkos

14.11.2024 Rīga 11.35 - 01.25 Maskata
20.11.2024 Maskata 02.15 - 10.45 Rīga

Ceļojuma komplekta cena: 1989 EUR
Cenā iekļauts: Turkish Airlines lidojums Rīga-Stambula-Maskata//Maskata-Stambula-Rīga, siltā ēdināšana un dzērieni pārlidojumu laikā, transfers uz/no viesnīcas, piecas naktis 4* Radisson Blu Muscat divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām, kā arī 4 ekskursijas (ar angliski runājošu vietējo gidu) un ERGO paplašinātā ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 80 gadu vecumam!). Piemaksa par vienvietīgu istabu 350 EUR.  Komplekta cenā ir iekļauta arī vēlā izrakstīšanās (līdz pl. ~ 22.30) 19. novembrī un vakariņas 19.novembrī!

 

 

Up