Pārlekt uz galveno saturu

Jāņi Gotlandes salā

22.06.2024
Rīga 10.40 - 10.30 Visbija
24.06.2024
Visbija 23.10 - 01.00 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Visbiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (20 kg nododamā un 10 kg rokas)

Cena par tiešo lidojumu uz Visbiju, transferu un 2 naktis 3* viesnīcā Best Western Solhem divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR.

Pirmā iemaksa 300 EUR!

22.06 un 24.06 pilnas dienas ekskursijas tiks piedāvātas ar latviski runājošu vietējo gidu! Savukārt 23.06 ekskursijas - ar angliski runājošu vietējo gidu!

JAUNUMS!
Visas brīvdienas!

Es peldēju no Ventspils uz Visbiju... Lidojot ar lidmašīnu pārliecināsieties: Gotlande taču ir mums tuvākie kaimiņi!Kad iebrien jūrā pie Ventspils, Gotlande turpat aiz apvāršņa. Savdabīga un sveša sala, mazāk kā stundas lidojuma attālumā no Rīgas.

FlyMeAway savus ceļotājus uz Zviedriju ir vedis vairākas reizes, bet pašā vasaras plaukumā dodamies turp pirmo reizi! Gotlande un tai apkārt pieguļošās mazās saliņas patiks gan vēstures mīļiem, gan dabas mīļiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, iespējas izvēlēties gana! Atklāsim šo burvīgo salu kopā, mājup vedot pilnu bagāžu ar saulainām vasaras atmiņām!

 •  

  Ceļojums piemērots: visiem, kuriem interesē apskatīt arī kaimiņos atrodošās vietas ar senu vēsturi un arhitektūru, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā, kuriem patīk rāma, sakopta un mierīga vide.

  Gaisa temperatūra: ap 23 C dienā, ap 14 C naktī

  Ūdens temperatūra: ap 18 C

  Laikapstākļi: lietus iespējamība 30%

  Jāņem līdz: ērti apavi, lietu un vēju aizturošs apģērbs, peldlietas

  Laika starpība ar Latviju: - 1 stunda

  Valūta: 1 EURO = 11,13 Zviedrijas kronas

  Grupu pavadīs latviski, angliski un krieviski runājošs FlyMeAway grupas vadītājs

  Lidojumu izpilda avio kompānija airBaltic ar A220-300 tipa lidmašīnu.

  Lidojuma ilgums:

  Rīga - Visbija: 00h 50 min

  Visbija - Rīga: 00h 50 min

  Atļautais bagāžas apjoms : 10 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  22. jūnijs, plkst. 10.30 transfers no lidostas uz viesnīcu

  24. jūnijs, plkst. 21.00 transfers no viesnīcas uz lidostu

 •  

  Visbija ir galvaspilsēta Baltijas jūras lielākajai salai Gotlandei. Atšķirta no kontinenta, sala saglabājusi savu unikalitāti un kādam iespējams šķitīs, ka nonācis pāris gadsimtus senā vēsturē. Viduslaiku arhitektūra, romantiskas ainavas, neskartas smilšu pludmales, klintis. Iespējams Pepijas Garzeķes stāsts jūs piesaistīs, šeit ir filmēta populārākā šīs pasakas kino versija 1970. gadā un māja ir apskatāma vēl mūsdienās! Arī tiem, kam vikingu tēma ir tuva, šī būs īstā vieta! Aplūkojiet vikingu dārgumus, iepazīstaties ar viņu dzīvesveidu, iemēģiniet roku cirvju mešanā un izbaudiet maltīti ēdot ar rokām!

  Vērts redzēt un būt:

  Ringmuren - nav nekāds pārsteigums, ka Visbija iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā: vairāk kā 3,4 km garais Ringmuren jeb senie nocietinājumu bastioni apjož mīlīgo vecpilsētiņu jau kopš viduslaikiem.

  Fore sala - Gotlande nav tikai Visbija. Noteikti apmeklējiet Fore salu, ko no Gotlandes atdala kilometru platais Farosund šaurums. Grūti iedomāties, ka tik tuvu mājām atrodams kaut kas tik savdabīgs kā raukar - vairākus metrus augsti klinšu stabi. Savulaik Fore salā dzīvojis pasaules slavenais zviedru kino režisors Ingmars Bergmans. Tieši šeit, smeļoties iedvesmu, tapuši ievērojamākie viņa kino darbi!

  Hogklint - samērā nelielie attālumi Gotlandē ļauj to viegli apceļot ar velosipēdu. Velosipēdu noma ir vai uz katra stūra, turklāt ērtā infrastruktūra ļauj ceļot bez raizēm! Īpaši skaists brauciens vakarā saulrieta staros pa veloceliņu gar jūras krastu uz Hogklint uz dienvidiem no Visbijas. Hogklint ir vairākus desmitus metru augsta klints, no kuras paveras skaists skats uz Visbijas vecpilsētu.

  Karlso sala - galamērķis salu faniem. Apskatīt bāku, kāpelēt pa klintīm un meklēt kādu no daudziem desmitiem orhideju, kas zeļ Karlso salas pļavās. Pēc Jeloustounas Nacionālā parka ASV, Karlso ir otra vecākā aizsargājamā dabas teritorija pasaulē.

  Šajā zemes nostūrītī iespējams nokļūt no Klintehamnas ostas, kas atrodas ~ 35 min. brauciena attālumā no Visbijas. Pats pārbrauciens uz Karlso salu ar prāmi ilgst ~ 30 min.

  Vasaras sezonas grafiks (23.06 - 04.08.2024):

  Izbraukšana no Klintehamn: 9:30, 11:30 un 16:10*

  Izbraukšana no Stora Karlsö: 10:30*, 15:00 un 17:00

  *Šie laiki attiecināmi uz ceļotājiem, kas paliek pa nakti salā.

  22.06.2024 - transports nekursē, jo ir valsts svētki Zviedrijā!

   

 • Skatīties galeriju

  Best Western Solhem Hotel ar brokastīm

  8.0 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 11:00

  Viesnīca Best Western Solhem Hotel 3* atrodas blakus XIII gs. Visbijas pilsētu apjozošajai sienai, blakus Austrumu vārtiem, 5 min.gājiena attālumā no Gotlandes muzeja un Pallisada parka. Līdz tuvākajai pludmalei ir tikai 1 km.

  Ērtās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūtai: apkuri, seifu, plakanekrāna TV, fēnu, elektrisko tējkannu, bezmaksas WI-FI.

  No rīta viesnīcā varēs nobaudīt bagātīgas bufetes brokastis . Viesnīcā ir bārs, kā arī terase.

  Noīrēto automašīnu par papildus samaksu un bez iepriekš veiktas rezervāciju varēs novietot viesnīcas stāvvietā.

  Par papildus maksu (100 EUR) ir iespēja rezervēt superior numuru ar balkonu.

  Viesnīcas trīsvietīgie (2 pieaugušie + bērns) un četrvietīgie numuri (2 pieaugušie + 2 bērni) ir aprīkoti ar divstāvīgajām gultām.

 • Ar latviski runājošu
  vietējo gidu!
  Ceļojums uz Gotlandi, Visbiju
  Skatīties galeriju

  Fore salas apmeklējums

  22.06.2024 11.30 no viesnīcas
  Cena: 120 EUR
  Cenā iekļauts: transports, latviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bunges Brīvdabas muzejā, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pirmās dienas ekskursijas laikā ar autobusu dosimies uz Fore salu, kas ir maģiska Gotlandes mazā versija.

  Ceļš vispirms vedīs uz Gotlandes ziemeļiem, kur Farosundas ciematā iekāpsim prāmī, kas 7 minūšu laikā aizvedīs mūs uz Fore salu.Tur mēs dosimies uz baznīcu, kur apskatīsim tās iekštelpas, kā arī slavenā zviedru režisora Ingmāra Bergmana kapa vietu. Ingmars Bergmans pagājušā gadsimta 60. gados salā uzcēla māju, kurā pavadīja daudzus no savas dzīves pēdējiem gadiem. Režisors salā uzņēma sešas filmas un mums būs iespēja arī apskatīt dažas no filmēšanas vietām.

  Tālāk dosimies uz Rauku lauku. Rauki ir dabas darinātas akmens skulptūras, kas izveidojās tūkstošiem gadu gaitā pēc Lielā Ledus laikmeta, salai paceļoties no jūras dzīlēm un viļņiem triecoties pret kaļķakmens iežiem. Gar Rauku lauku brauksim uz Langhammara dabas rezervātu, kur atrodas apmēram 50 šādas brīvi stāvošas erozijas veidotas skulptūras.

  Pēc pusdienām vietējā restorānā, mūsu ceļš pagriezīsies atpakaļ uz Gotlandi. Te apskatīsim Lēbro baznīcu, kas ir viena no 92 Gotlandes viduslaiku baznīcām, Bunges Brīvdabas muzeju un Slites ciematu, kur atrodas piemiņas vieta latviešu un igauņu bēgļiem, kuri šeit ieradās mazās laiviņās 2. Pasaules kara noslēgumā. Pēc Slites ciemata un tās apkārtnes apskates atgriezīsimies Visbijā.

  Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!

   

  Aizvērt aprakstu
  Ceļojums uz Gotlandi, Visbiju FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Visbijas pilsētas ekskursija ar pikniku

  23.06.2024 09.00 no viesnīcas
  Cena: 45 EUR
  Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi un piknika uzkoda ar bezalkoholisko dzērienu
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursijas laikā izstaigāsim kājām Visbijas vecpilsētu. Visbijas viduslaiku daļu ieskauj 3.5 km gara XIII gs.būvēta aizsargsiena. Vecpilsētā ieiesim pa Skansporten – vecpilsētas vārtiem, kas atrodas līdzās mūsu viesnīcai. Staigājot pa šaurajām ieliņām, apskatīsim senās, laika gaitā sabrukušās baznīcas, Sv. Marijas katedrāli, vecās akmens ēkas, kurās cieši kopā dzīvoja gan trūcīgie strādnieki un zvejnieki gan bagātie tirgoņi. Uzzināsim par Visbiju kā vienu no Hanzas savienības pilsētām. Ekskursija noslēgsies ar pikniku Almedalenas parkā.

  Ekskursijas ilgums ~3 stundas.

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem! 

   

  Aizvērt aprakstu
  Ceļojums uz Gotlandi, Visbiju FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Izbrauciens ar velosipēdu (apm.15-20 km)

  23.06.2024 14.00 no viesnīcas
  Cena: 55 EUR
  Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, velosipēda un ķiveres noma un launags ar bezalkoholisko dzērienu
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Velobrauciens sāksies pie ostas, kurai blakus atrodas velosipēdu iznomāšanas punkts. Te katrs dalībnieks saņems savu velosipēdu un ķiveri.

  Vispirms nāksies doties nedaudz kalnup, bet pēc tam pagriezīsimies uz dienvidiem no Visbijas, kur apmēram 7km attālumā atrodas 46m augstā Hogklint – viena no visskaistākajām Gotlandes piekrastes klintīm, kas kopā ar apkārtni jau no XX gs. iekļauta Zviedrijas dabas rezervātu sarakstā un kur mums būs pikniks. Ceļā uz šo galamērķi, maksimāli izvairīsimies no satiksmes, braucot pa grants ceļiem, veloceliņiem vai šauriem lauku ceļiem, garām Sodras Dabas liegumam, ar Gotlandei raksturīgo augsni – plānu zemes kārtiņu un vēja noliektām priedēm un neskaitāmām aitu fermām.

  Pēc launaga (Fika) ceļš tālāk vedīs uz Frīdhemu, kur XIX gs. zviedru princese Eižēnija lika uzbūvēt sev vasarnīcu un pēc tam dosimies atpakaļ uz Visbiju.

  Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem! Maksimālais dalībnieku skaits - 25 personas!

  Aizvērt aprakstu
  Ar latviski runājošu
  vietējo gidu!
  Ceļojums uz Gotlandi, Visbiju FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Ekskursija uz Gotlandes salas dienvidaustrumiem

  24.06.2024 09.00 no viesnīcas
  Cena: 110 EUR
  Cenā iekļauts: transports, latviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Braucot no Visbijas dienvidu virzienā, pirmā pietura būs nelielais zvejnieku ciemats Gnisvārds, kas pazīstams ar ostu un akmens kuģiem – vikingu laiku kuģu formas akmens pieminekļiem gan jūrniekiem, kuri gājuši bojā, gan pašiem kuģiem.

  Tālāk ceļš turpināsies Ekstas administratīvajā rajonā pa jūras piekrasti ar skatu uz Karlso salām, kas atrodas 6km attālumā no Gotlandes, pazīstamas kā iecienīta putnu ligzdošanas vieta un kas ir otrais vecākais dabas rezervāts pasaulē aiz Jeloustounas Nacionālā parka ASV.

  Uzmetīsim acis Kronvalls mazajām zvejnieku būdiņām un šķērsosim Gotlandes austrumu krastu, piestājot nelielā apdzīvotā vietā Stanga uz pusdienām.

  Pēc pusdienām apskatīsim Torsburgen – atlikušo no I gs. uzbūvētā, ar aizsargsienu daļēji apjozta pilskalna, viena no senākajiem Skandināvijā. Tālāk brauksim pa apvedceļu gar Sysnes ragu, kurš labvēlīgos laikapstākļos ir pilnībā pārklāts ar zilajiem parastā daglīša ziediņiem. Vēl iegriezīsimies Gētemas baznīca un tad dosimies atpakaļ uz Visbiju.

  Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

  Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!

  Aizvērt aprakstu
 • Gotlande ir viens no Zviedrijas slepenajiem dārgumiem, kas izslavēts ar savu ainavu skaistumu, bagāto vēsturi un aizraujošajām aktivitātēm. Šajā bloga rakstā apskatīsim dažādas vietas un aktivitātes, kuras der zināt, plānojot ceļojumu uz šo burvīgo salu.

   

  Dabas objekti

  - Hoburgsgubben. Šis klints veidojums ir viens no pazīstamākajiem salas simboliem un atrodas salas dienvidu piekrastē. Ne velti nosaukuma tiešais tulkojums ir "Hoburgas vīrs", jo šī dabas veidotā skulptūra atgādina cilvēka seju profilā.

  - Rauki. Šis iespaidīgo un unikālo klinšu veidojumu parks atrodas uz Fårö salas. Akmens skulptūras radušās dabas erozijas rezultātā un tāpat kā "Hoburgas vīrs" arī Rauki pieskaitāmi pie ievērojamākajiem apskates punktiem Gotlandē. Neaizmirstiet fotoaparātus!

  - Lummelunda ala (Lummelundagrottan) ir viena no garākajām pazemes alām Zviedrijā. Gida pavadībā šeit iespējams doties neaizmirstamā pastaigā starp stalagmītiem, stalaktītiem un interesantām fosilijām.

  - Grogarnsberget ir iespaidīga jūras klints Gotlandes austrumu piekrastē. Apmēram 30 m augstā klints siena piedāvā lieliskus skatus uz Baltijas jūru un apkārtējo ainavu, kas padara to par populāru galamērķi dabasmīļiem, putnu vērotājiem un fotogrāfiem.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  Zvejnieku ciemati

  Gotlandē ir daudz ainavisku zvejnieku ciematu, kuru rāmā atmosfēra, omulīgās ostas, tradicionālās zvejnieku koka mājas un krāsainās zvejas laivas piesaista gan vietējos, gan salas viesus.

   - Salas ziemeļos variet apciemot Lickershamn, Valleviken un Fårösund ciematus, kuros baudīt mieru un skaistos skatus uz Baltijas jūru.

  - Retumu krastā, netālu no Visbijas, smilšu pludmaļu ieskauts, atrodas Gnisvärd ciemats, bet, kartē skatoties zemāk - Klintehamn, kur iespējams izmēģināt burāšanu vai doties izbraukumā ar kajaku.

  - Gleznainais Ljugarn ciemats novietojies salas austrumu piekrastē. Šo ciematu vietējie iedzīvotāji iecienījuši piknikiem dabā, bet salas viesi šeit var ērti noīrēt velosipēdu brīvdienu izbraukumam.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  Citas apskates un atpūtas vietas

   - Pepijas Garzeķes atrakciju parks (Kneippbyn resort) Gotlandē ir ģimenes izklaižu parks, kas piedāvā dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, kā arī iespēju satikt pašu Pepiju. Šī ir iecienīta ģimenes atpūtas vieta ar rotaļu laukumiem, karuseļiem, pasaku tēlu priekšnesumiem, dzīvnieku sētām un ūdens atrakcijām, kas piemērotas dažādām vecuma grupām. Parks ir atvērts katru dienu no plkst. 10:00 - 16:00, vienas dienas biļetes cena 345 SEK (~30 EUR). Biļetes var iegādāties šeit.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  - Ingmāra Bergmana muzejs Fore salā ir viens no Gotlandes populārākajiem kultūras pieminekļiem, kas veltīts slavenajam zviedru režisoram. Muzejs ierīkots viņa vēsturiskajās mājās un piedāvā iespēju iepazīties ar Ingmāra Bergmana dzīvi, darbu un tā radošajiem procesiem, iekļaujot multimediālus materiālus, personīgos priekšmetus un filmu fragmentus. Tas ir must-see pietur-punkts visiem kultūras un kinomākslas entuziastiem. Muzejs ir atvērts katru dienu no plkst. 11:00 - 17:00 (izņēmums - 24. jūnijā muzejs ir slēgts). Ieejas biļetes cena ir 30 SEK (~2,60 EUR), un tās ir iegādājamas muzeja kasē. Vairāk par muzeju variet uzzināt šeit.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  - Visbijas Botāniskais dārzs. Nelielais un kompaktais botāniskais parks atrodas Visbijas pilsētas vecākajā daļā, netālu no promenādes. Parku no abām pusēm ierobežo cietokšņa siena, tam ir vairākas ieejas un izejas. Tas darbojas jau vairāk kā 150 gadu un ļauj iepazīt augu daudzveidību no visiem kontinentiem. Botāniskais dārzs bez maksas ir apmeklētājiem atvērts visu gadu. Vairāk par Visbijas Botānisko dārzu variet uzzināt šeit.

  - Slites ostā iesakām apmeklēt piemiņas vietu Otrā pasaules kara Baltijas bēgļiem, kuri mazās laiviņās devās patvēruma meklējumos Zviedrijas virzienā. Šeit uzstādīta laiva ar piemiņas plāksni, kas vienmēr atgādinās šo skaudro un nozīmīgo vēstures notikumu.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  Pārgājieni un riteņbraukšana

  - Populārs pārgājienu maršruts ir Svētā Olafa ceļš (Olofsleden), kas būs piemērots pieredzējušiem gājējiem. 58 km garais svētceļnieku maršruts sākas Visbijā pie Svētās Marijas katedrāles un pa svētā Olafa pēdām ved caur pļavām un mežiem līdz pat Olofsholm salas austrumos, gājiena sākumā un beigās ļaujot izbaudīt arī piekrastes ainavas.

  - Neliels, bet ainavisks pārgājienu maršruts ir no Visbijas uz Högklint, ar kopējo garumu 12 km, kas nesteidzīgā solī būs pa spēkam ikvienam. 

  - Klintkustleden ir 30 km garš pārgājiens salas ziemeļrietumu piekrastē un tiek atzīmēts kā viens no skaistākajiem pārgājienu maršrutiem Gotlandē. Jūsu ceļš vīsies pār varenām jūras klintīm, caur mežiem un mitrājiem, gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un senām pilsdrupām.

  Vairāk pastaigu maršrutus, no pavisam vienkāršiem līdz īstu avantūristu cienīgiem, meklējiet šeit

  - "Klintehamn - Fröjel" ir populārs velobraukšanas maršruts, kas savieno abas pilsētiņas. Ceļš vijas gar piekrasti, piedāvājot skaistus skatus uz jūru un dabas rezervātiem.

  - Rauki aplis (Raukko Rundan): Šis ir apļveida velobraukšanas maršruts Fårö salā. Ceļš piedāvā ainaviskus skatus un iespēju aplūkot unikālos klinšu veidojumus Rauki.

  - Lojsta aplis (Lojsta Rundan): Šis ir apļveida velobraukšanas maršruts, kas ieskauj Lojsta apgabalu ar tās gleznainajām ainavām un tradicionālajiem zvejnieku ciematiem.

  Riteņu īres cena atkarīga no izvēlētās vietas un velosipēdu veida, bet parasti tiek piedāvātas pieņemamas cenas, sākot no 100 SEK (9 EUR) dienā. Riteņu nomas vietas meklējiet šeit, tajās Jūs varēsiet saņemt kartes un ieteikumus tieši Jūsu vēlmēm un spējām atbilstošiem maršrutiem.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  Ko nogaršot Gotlandē?

  - Saffranspannkaka. Šī ir gotlandiešu versija mums labi zināmajām parastajām pankūkām. Šī sacepuma (jā, to mēdz gatavot veidnēs) pagatavošanā izmanto safrānu, kas piešķir gardumam raksturīgo bagātīgi dzelteno krāsu un unikālo garšu. Saffranspannkaka parasti pasniedz ar krējumu un ogu mērci.

  - Glödhoppa: Tradicionāls un sulīgs jēra gaļas ēdiens, atkaulots un panēts tas tiek cepts uz grila vai cepeškrāsnī.

  - Kūpinātas butes: Gotlande ir slavena ar savām kūpinātajām butēm, kas piedāvā unikālu, šai vietai raksturīgu garšu un tekstūru.

  - Kajp zupa: uzturvielām bagāta savvaļas ķiploka jeb lakšu zupa. Izbaudiet!

  - Alus cienītāji var apmeklēt vietējās alus darītavas, piemēram, Gotlands Bryggeri, lai nogaršotu šeit raksturīgās alus šķirnes un gūtu ieskatu alus darīšanas procesā.

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

  Saulgriežu svinēšana

  Gotlandē vasaras saulgrieži (Midsommar) ir īpašas svinības, kas, līdzīgi, kā pie mums Latvijā, ietver tradicionālas dejas, dziesmas un lustīgus pasākumus brīvā dabā. Visbijas pilsēta piedāvā vairākus Midsommar pasākumus, kas piepilda pilsētu ar dzīvību un prieku šajā īpašajā laikā.

  Mūsu ceļojuma laikā, 23. jūnijā plkst. 12:30 norisināsies svētku gājiens ar zirga pajūgiem, dziesminiekiem un dejotājiem no Södertorg ielas uz svinību vietu Paviljongsplan pilsētas Botāniskā dārza teritorijā, kur kopā tiks rotāta un pacelta meiju lāpa, muzicēs folkloras grupa ar akordeonistiem un vijolniekiem un tiks dejota tradicionālā zviedru apļa deja. Vairāk lasiet šeit (ievietotās lapas apakšā ir pasākuma programma angļu valodā).

  Ceļojums uz Gotlandi ar FlyMeAway

   

Atpakaļ
Up