Pārlekt uz galveno saturu

Valsts svētki Itālijas zaļajā sirdī - Umbrijā

15.11.2024
Rīga 12.45 - 14.45 Perudža
18.11.2024
Perudža 17.00 - 20.50 Rīga

Cena par tiešo lidojumu uz Perudžu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas) un viens dzēriens pēc izvēles (kafija/tēja vai bezalkoholiskais dzēriens)

Cena par tiešo lidojumu uz Perudžu, transferu un 3 naktis 4* viesnīcā Sangallo Palace Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 230 EUR. Komplekta cenā ir iekļautas arī vienas bufetes vakariņas viesnīcā 15.novembrī!

Pirmā iemaksa 300 EUR! 

 

Jaunums!

Šokolādes un džeza galvaspilsēta, Perudža ir izejas punkts uz Umbrijas reģiona mazajām pilsētām un skaistajiem ciematiem, kas ceļā neprasa pat pāris stundas. Mākslas un ziedu ciemats Spello, Orvjeto ar slaveno katedrāli, lielākais Umbrijas ezers Trasimeno ar saliņu tā vidū, vīna darītavas ar šajā gadalaikā nobaudāmo jauno vīnu – Umbrijā ir ko apskatīt katru mīļu brīvdienu!

Mazs dārgakmens pašā Itālijas viducī, kur varena pagātne ar tās lieciniekiem – majestātisku arhitektūru, kas paveras skatam tālumā no pakalnos izvietotajām pilsētām, brīnišķīgiem dievnamiem un nenovērtējamiem mākslas darbiem - netraucēti mijas ar 700 gadus senās universitātes studentu aktīvo un mūsdienīgo sabiedrisko dzīvi.

Šeit atrodama īstā, autentiskā Itālija, kuras sastingušo skaistumu nespēj iztraucēt kosmopolītiskie jaunieši vai zinātkārie tūristi.

 •  

  Ceļojums piemērots: visiem mākslas, mūzikas un vēstures mīļotājiem, kas vēlas sagaidīt Latvijas valsts svētkus tuvāk dienvidiem un saules siltumam, baudīt mazāk zināmā Itālijas reģiona skaisto ciematu ainavas, nogaršot Sagrantino vīnu un jo īpaši tiem, kas mīl šokolādi!

  Mūsu ceļojuma laikā Itālijas džeza un šokolādes galvaspilsētā notiks Eirošokolādes 30. gadadienai veltīts pasākums, kas Perudžas vecpilsētā atgriežas pēc vairāku gadu pārtraukuma un notiks no 15. līdz 24. novembrim.

  Vairāk par festivālu var iepazīties šeithttps://www.eurochocolate.com/

  Gaisa temperatūra: ap 10 -15C dienā, ap 6-8C naktī

  Laikapstākļi: lietus iespējamība ~ 25%.

  Laika starpība ar Latviju: viena stunda.

  Valūta: EUR

  Grupu ekskursijās pavadīs latviski, angliski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji.

  Atkarībā no kopējā grupas lieluma viesnīcā, klienti var tik sadalīti divās atsevišķās ekskursiju grupās, kas dienas laikā savstarpēji nekrustojas.

  * Visās ekskursijās vietu skaits ir ierobežots!

  Atļautais bagāžas daudzums: 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža

  Lidojumu izpilda avio kompānija Trade Air ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

  Lidojuma ilgums:

  Rīga – Perudža: 3h 00 min

  Perudža - Rīga: 2h 50 min

  Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

  15. novembris, plkst. 14:45 transfers no lidostas uz viesnīcu
  18. novembris, plkst. 14:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

 •  

  Toskānas dienvidu kaimiņš - Umbrijas reģions ar tās galvaspilsētu, seno etrusku nozīmīgo centru Perudžu – ir vieta, kur ieraudzīt patieso Itālijas lauku ainavu: ar kalniem, klintīm un pauguriem, ar zaļām ielejām un pļavām, kam iedzīvotāji ļāvuši pienākt pie seno, vēsturisko pilsētu pašām namdurvīm.

  Tieši tāda ir arī Perudža, kuras vēsturiskais centrs klāj augsta paugura virsotni. Šeit risinājās nerimstoša cīņa par un pret pāvestu varu, pilsoņu kari un sacelšanās, nodevības un sazvērestības. Tomēr par spīti visam, Perudža, ko dažkārt mēdz dēvēt par Florences mazo māsu, cauri gadsimtu līkločiem spējusi saglabāt milzīgu kultūras un mākslas mantojumu. Daļa no tā gan atrodas pazemē un apskates laikā rada nedaudz mistisku un noslēpumos tītu sajūtu.

  Bet virszemē pilsētas laukumi un šaurās alejas ir pārpilnas ar pieminekļiem, kas liecina par par tās rūpīgi glabāto vēsturi: Etrusku jeb Augusta arka, kas bija ieejas vārti senajos etrusku pilsētas mūros un atjaunoti romiešu laikos, Etrusku aka un Porta Marzia – otrie monumentālie etrusku vārti, kas tagad iekļauti cietoksnī, ko 1540. gadā lika uzbūvēt pāvests Pāvils III. Vienā no skaistākajiem Itālijas laukumiem – Perudžas IV Novembra laukumā, gotiskajā Palaco dei Priori - atrodas Umbrijas Nacionālā mākslas galerija, kurā glabājas vieni no ievērojamākajiem itāļu mākslas šedevriem no viduslaikiem līdz XVIII gadsimtam: Pjero della Frančeskas, Benoco Gocoli, Beato Andželiko, Pinturikjo un Perudžino darbi. Senajā Naudas maiņas ģildes mītnē apskatāms Perudžino fresku cikls. San Džovani Batista kapellā – XVI gadsimta freskas. Nedrīkst aizmirst pievērst uzmanību XIII gadsimtā projektētajai strūklakai Fontana Mažiore, ko rotā krāšņi bareljefi.

  Nav iespējams uzskaitīt visas apskatāmās vēsturiskās celtnes, kas sākot no etrusku laikiem slāņojušās viena virs otras kā sīpola mizas un ļauj dažos mirkļos un soļos pārlēkt pāri gadsimtiem. Tās tomēr ļāvušas pilsētā ienākt arī mūsdienu vēsmām ar moderniem veikaliem, nelieliem bāriem un restorāniem, kas darbojas saskaņā ar lielisko itāļu virtuves principu: no dobes galdā!

  Šokolādes un džeza galvaspilsēta, Perudža ir izejas punkts uz Umbrijas reģiona mazajām pilsētām un skaistajiem ciematiem, kas ceļā neprasa pat pāris stundas.

  Izmēros nelielā, bet nozīmīgumā nenovērtējamā ir nelielā Asīzes pilsētiņa, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Umbrijas mežu un viļņoto pakalnu ieskauta, tā tiek uzskatīta par vienu no vislabāk sagalabātajām viduslaiku pilsētām pasaulē. Tā pazīstama kā Franciskāņu ordeņa dibinātāja Asīzes Franciska mājvieta un tāpēc ir viens no nedaudzajiem Eiropas svētceļnieku galamērķiem. Bet ne jau tikai Svētā Asīzes Franciska bazilikā apglabātā Franciskāņu ordeņa dibinātāja kapa vietas vai baziliku rotājošo gleznu un Džioto fresku dēļ vērts apmeklēt šo mazpilsētu. Gan sakrālo, gan laicīgo celtņu gadsimtiem nemainītais kopums izskatās kā uz izbalējušas pagājušā gadsimta sākuma pastkartes – reizē šarmants un mūsdienu dzīves nepārtrauktā plūduma neskarts.

  Mākslas un ziedu ciemats Spello, Orvjeto ar slaveno katedrāli, lielākais Umbrijas ezers Trasimeno ar saliņu tā vidū, vīna darītavas ar šajā gadalaikā nobaudāmo jauno vīnu – Umbrijā ir ko apskatīt katru mīļo brīvdienu!

 • Ceļojums uz Itāliju Perudža FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Sangallo Palace Hotel ar brokastīm

  8.4 /10
  Check-in: 15:00
  Check-out: 11:00

  Viesnīca Sangallo Palace 4* atrodas 50m attālumā no vēsturiskā Rocca Paolino cietokšņa un mazāk nekā 10 minūšu gājiena attālumā no Umbrijas Nacionālās Mākslas galerijas – tātad pašā Perudžas centrā.

  Eleganti mēbelētās un skaņu necaurlaidīgās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūtai: apkuri, gaisa kondicionieri, seifu, plakanekrāna TV, bezmaksas WI-FI. Grupai paredzēti klasiskie (classic rooms) numuri un tajos nav pieejama tējkanna!

  Restorānā varēs nobaudīt bufetes brokastis un vakariņas Umbrijas reģiona un Vidusjūras stilā. Dzērienus piedāvā viesnīcas bārā. Viesnīcai ir terase ar panorāmas skatu.

  Par papildus samaksu var izmantot fitnesa zāli un iekštelpu apsildāmo baseinu.

  Noīrēto automašīnu par maksu var novietot stāvvietās uz ielas pie viesnīcas.

  Ceļojuma komplekta cenā ir iekļautas vienas bufetes vakariņas (ūdens iekļauts) viesnīcā 15. novembra vakarā!

  Trīsvietīga numura izcenojums (viena kopēja divguļamā gulta + papildus gulta trešajai personai):

  2 pieaugušie + viens bērns līdz 11.99 gadiem, pieaugušie katrs maksā 849 EUR, bērns - 759 EUR

  3 pieaugušie - katrs maksā 849 EUR

  Savukārt četrvietīga numura pieejamība un cena - tikai uz pieprasījuma, rakstot e-pastu uz flymeaway@flymeaway.lv.

  Piemaksa par superior kategorijas numuru ar balkonu - 150 EUR par visu periodu DBL vai SGL numuram (TWIN numuriem nav iespējams)!

 • Ceļojums uz Itāliju Perudža FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Perudžas pilsētas ekskursija (ar kājām)

  15.11.2024 16:00 no viesnīcas ar kājām
  Cena: 25 EUR
  Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Pirmās dienas ekskursijas laikā kājām izstaigāsim Perudžas vecpilsētu, lai iepazītos ar ievērības cienīgākajām vietām. Varēsim vērot arī Itālijas šokolādes galvaspilsētā notiekošos Eirošokolādes 30. gadadienai veltītos pasākumus, kas Perudžā notiks no 15 - 24. novembrim.

  Ekskursijas ilgums ~ 2.5 stundas.

  Aizvērt aprakstu
  Ceļojums uz Itāliju Orvieto FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Orvjeto un Trasimeno ezers

  16.11.2024 09:00 no viesnīcas
  Cena: 115 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Orvjeto pilsētas pazemē, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Orvjeto ir viena no neaizmirstamākajām kalnu pilsētām Itālijas centrālajā daļā. Tā atrodas augstu virs Umbrijas cipresēm rotātām ielejām. Pilsētas apmeklētāji varēs pastaigāties pa no satiksmes brīvo pilsētas centru, pirmām kārtām apskatot Orvjeto katedrāli ar tās gotisko fasādi, kas rotāta krāsainām vitrāžām, mozaīkām un skulptūrām. Pēc tam apmeklēsim Orvjeto pazemi (apm.1 stundu), kur apskatīsim grotas, alu un tuneļu sistēmu , kas sensenos laikos izveidotas vietā, kur tagad plešas mūsdienu pilsēta.

  Pēc pusdienām dosimies uz Trasimeno ezeru – vienu no lielākajiem Itālijas ezeriem. Tā krastos izvietoti neskaitāmi ciematiņi, vienā no kuriem – senajā zvejnieku ciematā Pasinjano - mēs viesosimies.

  Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

  Aizvērt aprakstu
  Ceļojums uz Itāliju FlyMeAway
  Skatīties galeriju

  Spello un vīna degustācija Montefalko

  17.11.2024 09:00 no viesnīcas
  Cena: 120 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Baljoni kapellā Spello, vīna darītavas apmeklējums ar degustāciju un pusdienām
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

  Ekskursiju iesāksim, dodoties uz Spello, kas iekļauts Itālijas skaistāko ciematu sarakstā, pateicoties būtiskajam vides, kultūras un mākslas mantojumam. Antīkajos laikos tā bija nozīmīga romiešu pilsēta un atlikušais no tās mūsdienās pastāv līdzās Spello viduslaiku vaibstiem. Spello apmeklēsim ne tikai vēsturisko centru, bet arī Santas Marijas Madžores katedrāli un tās Baljoni kapellu, kur atrodas Pinturičio freskas.

  Tālāk dosimies uz nelielo Montefalko ciematu, kas ir neapstrīdama vietējā vīna karaliste. Montefalko ir lielisks paraugs ar aizsardzības sienu nocietinātai viduslaiku kalnu pilsētai, daļa no kuras saglabājusies mūsdienās līdz ar Svētā Augustīna torni.

  Montefalko cieši saistīts ar Sagrantino vīnu, kas darināts no vīnogām, kuras izaugušas kalnainajā zemē. Te apmeklēsim vīna darītavu, kur degustēsim četru šķirņu vīnus un nobaudīsim arī pusdienas.

  Dienas otrajā daļā dosimies uz netālus esošo mazpilsētu Bevanju, kur gida pavadībā apskatīsim tās vēsturisko centru, ar labi saglabātām romiešu pilsētas liecībām - sena tempļa un amfiteātra paliekām.

  Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

  Aizvērt aprakstu
  FlyMeAway ceļojums uz Itāliju Perudža Assisi
  Skatīties galeriju

  Asīze un Santa Marija deli Andželi bazilika

  18.11.2024 08:00 no viesnīcas
  Cena: 105 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieeja Svētā Franciska bazilikā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)
  Lasīt aprakstu Aizvērt aprakstu

   

  Tiem, kuri dodas ekskursijā, jāizrakstās no viesnīcas un bagāža jāņem līdzi!

  Ceļojuma pēdējās dienas ekskursijā dosimies uz Asīzi, kas visā pasaulē pazīstama kā Svētā Franciska dzimtā pilsēta un uz viņam veltīto baziliku dodas neskaitāmi svētceļnieki. Bazilika tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajiem Rietumu civilizācijas garīgajiem un mākslinieciskajiem akcentiem. Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Asīzes vecpilsētu un mums būs rezervēta grupas vizīte Svētā Franciska bazilikā. Tās apakšējā stāvā atrodas Sv. Franciska sekotāja, slavenā itāļu gleznotāja un Rensanses ideju attīstītāja Džoto freska “Krustā sišana”.

  Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz 4 km attālo Santa Marija deli Andželi, kas ir Asīzes komūnas daļa, lai apmeklētu Portiunkulu – mazu katoļu baznīcu, no kuras sākās Franciskāņu kustība.

  Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.

  Tālāk dosinmies uz lidostu, kur 15:00 sāksies reģistrēšanās lidojumam uz Rīgu.

   

   

  Aizvērt aprakstu
Atpakaļ
Up